Новий

 

ТОВ "Slavânskij додому» osuŝestvlâet будівництво mnogokvartirnogo житловий будинок за адресою вул.Кохомское шосе в мкрн Суховка і запрошує покупців квартир. Введення будинку в експлуатацію - 1 квартал 2015 року.

 

Дім і планування квартир

 

Споруджуваний будинок на вул.Кохомское шосе являє собою 6-секційне дев'ятиповерховий цегляна будівля П-подібної форми.У новому будинку запроектовано 232 квартири, з них 124 однокімнатні квартири площею від 34 до 41 кв.м., 88 двухкомнатнх квартир площею від 50 до 52 «квадратів» і 20 трикімнатних квартир площею 71 кв.м. (площа від 71, 38 до 71, 95 «квадрата»).

 

Квартири в новому будинку здаються без обробки (тільки стяжка, штукатурка).Засклення балконів і лоджій ПВХ. Встановлені індивідуальні прилади обліку.Гаряче водопостачання житлового будинку централізоване, опалення центральне.

 

При будівництві будинку застосовуються сучасні високотехнологічні, естетично привабливі та енергозберігаючі матеріали.Зовнішні і внутрішні стіни виконані з силікатної цегли. Утеплення зовнішніх стін виконується утеплювачем з полістирольних плит по системі типу «Боларс».

 

Проект благоустрою прилеглої території передбачає пристрій тротуарів і паркувальних місць, будівництво дитячих і спортивних споруд, озеленення території.

 

Інфраструктура району

 

Будівництво нового будинку ведеться на вул.Кохомское шосе (близько д. 17) у Сухово-Дерябіхском мікрорайоні. Суховка знаходиться на південно-східній околиці міста Іваново, за мікрорайоном ДСК.Район має розвинену інфраструктуру: тут є школи, дитячі садки, лікарні, магазини, а також тут знаходиться храм Іоанна Богослова.У 2012 році біля Суховкі почалося будівництво нового мікрорайону «Різдвяний».У 2012 році почалася реконструкція Кохомского шосе, що веде до мікрорайону.

 

Вартість квартир

 

Купити квартиру в споруджуваному будинку можна за ціною 38 тис.рублів за 1 кв. м. Можливе надання знижок, розстрочки платежу в індивідуальному порядку.

Фотографії новобудови

Забудовник ГК «СУ-155»  

Квартири в новобудові економ-класу.Від 29, 5 тис.руб / кв.м. Акції, знижки! Встигни купити!

докладніше

Источник: 37re.ru

Возможно, вам понравится:

АН Мій Дім +7 (3452) 702-207 Новий
АН Мій Дім +7 (3452) 702-207 Новий

Житловий комплекс «Острова»: якість і естетика - те, що потрібно для комфортного життя - Інформація Сервісний портал Воронеж
Вона представлена ​​дев'ятиповерховим цегляним будинком, розрахованим на 164 квартири.Роботи .. Естетична складова вигідно відрізняє наш комплекс від багатьох інших проектів того ж сегмента ринку.Функціонально і зручно спланована територія всередині новобудови.

Похожие статьи:

  1. Типовий Проект п'ятиповерхового цегляного будинку
  2. Проекти 1 поверхового цегляного Будинків
  3. Проект двоповерхового цегляного Будинку 9х12