Сучасні проекти будинків: пінобетон - фаворит будівельників

Ноябрь 9, 2014 – 01:19

 
Готові проекти будинків

 

Проекти будівель

 
Якщо вам необхідно, що б будинок був зведений швидко, але відрізнявся якістю, міцністю і естетичністю, то втілити в життя такий проект будинку піноблок допоможе ідеально.Зверніть увагу на такі особливості цього матеріалу, вибираючи проект будинку з блоків: низька вага, що дозволяє заощадити на будівництві фундаменту і вартості укладання, хороша тепло - і звукоізоляція, пінобетон також має високу морозостійкість і вогнестійкість.Крім того, виразність, і навіть вишуканість відрізняє такі проекти будинків; пінобетон добре обробляється, що дозволяє урізноманітнити проект будинку арками, еркерами і башточками.Слід врахувати ще декілька параметрів, розглядаючи різні проекти будинків - пінобетон екологічний, і за своїми властивостями близький до дерев'яним будинкам; стіни котеджів та будинків з пінобетону «дихають» і не запотівають. Проект будинку піноблок у якому є матеріалом для стін, економічно вигідний у будівництві заміських будинків.

 

Проекти будинків 1 - 15 з 161

1 2 3 4 травень | »| кінець  
1 2 3 4 травень | »| кінець  
днів
 
 
Останні проекти будинків
 
Нові проекти будинків
 
 
Проект місяці
 

Визначення площ

Розрізняють чотири типи площ, характерних для кожного з проектованих будинків:  

Площа забудови - це площа, обмежена зовнішнім контуром будинку на рівні першого поверху; це практично площа, яку представляє проекція будинку на кресленні проекту благоустрою земельної ділянки.

 

Загальна площа - це площа всіх поверхів будинку в зовнішньому контурі стін і всіх елементів, що виходять за межі кубатури даного об'єкта, т.е. тераси, зовнішні сходи, балкони, склепінні галереї, спускні доріжки до гаражів і т.п.

 

Источник: parthenon-house.ru

Возможно, вам понравится:

Купольний Дом. ч.10
Купольний Дом. ч.10

Волгоградська область: хто «кришує» звалища - Інтер
Під сміттєвий полігон тут виділили на території колишнього піщаного кар'єру місцевого цегельного заводу близько 16 га, хоча закон забороняє захоронення відходів у межах населених пунктів.


Похожие статьи:

  1. Проект Кирпичного Будинки 9Х9
  2. Проект Кирпичного Будинки Т-167-1К
  3. Проект Кирпичного Будинки Пдс-4-50
  4. Проект Кирпичного Будинки під Ключ
  5. Проект Кирпичного будинки з гаражами