Інтер'єр в стилі російської хати і старовинної садиби

Декабрь 15, 2014 – 04:56

Хата є одним з головних символів Росії. Археологи вважають, що перші хати з'явилися ще в другому тисячолітті до нашої ери.Протягом багатьох століть архітектура хати практично не змінювалася, так як вона спочатку об'єднувала в собі всі необхідні російській селянину функції - давала дах над головою, тепло і місце для сну.Хату оспівували поети і увічнювали художники, і було за що. З часом хата трансформувалася в рубаний будинок-терем для заможних родин.Разом з оточуючими будівлями терем становив російську садибу. Традиції будівництва будинків зі зрубу складалися сторіччями, а зруйнувалися всього за кілька десятків років.

 

Колективізація, урбанізація, поява новітніх матеріалів ... Все це призвело до того, що російське село обмельчалі, а місцями практично померла.Нові ж «села», так звані «котеджні селища", стали забудовувати будинками з каменю, скла, металу і пластика. Практично, ефектно, стильно, але російський дух там не живе, і Руссю там не пахне.Не кажучи вже про недостатню екологічності таких будівель.

 

Однак не так давно дерев'яне будівництво в російській стилі пережило перший етап відродження.Це відбилося і на інтер'єрах. Стиль кантрі сьогодні взагалі на піку популярності. Хтось віддає перевагу німецькому кантрі, хтось - скандинавському чи американському сільському стилю, комусь до смаку прованс, але якщо мова йде про дерев'яний заміському будинку або дачі, вибір все частіше робиться на користь інтер'єрів в стилі російського села.

 

Приїжджаючи з мегаполісу на дачу або в заміський будинок в стилі російської хати, людина відчуває єднання з природою і зв'язок зі своїм корінням.Це сприяє максимальної релаксації і стану спокою. У будинках з дерева, інтер'єр яких відрізняється простотою і невигадлива, легко дихається і міцно спиться.А після відпочинку виникає бажання зайнятися такими справами, як рибалка, розбивка нової клумби у травні або робота в саду у вересні - одним словом, дає знати про себе прилив сил.

 

Російський стиль інтер'єру: де він доречний?

 

Інтер'єр в стилі російської хати можна відтворити повною мірою тільки в дерев'яному рубаною будинку.Інтер'єр в стилі російського терема, російської садиби доречний в будь-якому дерев'яному будинку.В інших випадках, коли мова йде, наприклад, про цегляному будинку або квартирі, можна говорити лише про стилізації, тобто про привнесення в інтер'єр деяких рис, притаманних російській хаті або терему.

Источник: www.domfront.ru

Возможно, вам понравится:

Проекти будинків з бруса під ключ
Проекти будинків з бруса під ключ

Новий храм на старому кладовищі - Mangazia
Podojdi K ворота, ми зупинилися в здивуванні: цегляний паркан на лівій стороні воріт знищені, місце razrusheniya obneseno заліза листя, і що вся кладовищі на лівій стороні protânulsâ Довгий металевий паркан...

«Нижегородської губернії бути особливо» - Єпархія Нижньому Новгороді
На нижньому Базар (тепер вулиця Кожевенная) vydelâlos новий gromadnoe цегляна будівля магістрату...


Похожие статьи:

  1. Проект Кирпичного Будинки під Ключ
  2. Проект Кирпичного Будинки Пінобетону
  3. Проект Кирпичного Будинки 8Х8 з Мансардою
  4. Проект Кирпичного будинки з гаражами