Проект п'ятиповерхового цегляного житлового будинку

На даний момент 5-поверховий цегляний житловий будинок практично готовий до здачі.

Январь 23, 2015 – 19:55

СМ-6
Відбувся прес-тур на об'єкт пайового будівництва в пос.Алексеевка  
25 липня міністерство будівництво Самарської області провело прес-тур на об'єкт пайового будівництва, що знаходиться за адресою Самарська область, м.о.Кінель, пос.Алексеевка, вул.Невського, 39 (ТСЖ «Невське»).  
У заході взяли участь: керівник управління контролю та нагляду в житловому будівництві міністерства будівництва Самарської області Вехов Надія Геннадіївна, директор компанії-забудовника ТОВ «СК« Вест », голова ТСЖ« Невське »Куликова Олена Миколаївна, учасники пайового будівництва.
Нагадаємо, що забудовником п'ятиповерхового 90-квартирного будинку раніше було ТОВ «Самарастройсервіс».Директор Плигин Володимир Георгійович. Будівництво об'єкту було розпочато без проекту та дозвільної документації, зупинено в 2008 році.
На той період були виконані наступні види робіт: коробка будівлі - 100%; скління будівлі - 100%; електропостачання - здійснено за тимчасовою схемою.Чи не підведені інженерні мережі водопостачання та каналізації; не виконана благоустрій прибудинкової території.
ГУ МВС по Самарській області порушено кримінальну справу за п.3 ст. 159 КК РФ. У початку 2014 року рішенням суду Плигин В.Г. був виправданий. В даний час прокуратура Самарської області оскаржила цей вирок.
На даний момент 5-поверховий цегляний житловий будинок практично готовий до здачі.Завершуються роботи з благоустрою прилеглої території, рекультивації газонів, йдуть гідравлічні випробування та ремонт внутрішніх мереж водопостачання, каналізації теплопостачання.
Вехов Надія Геннадіївна, керівник управління контролю та нагляду в житловому будівництві міністерства будівництва Самарської області:  
«Відрадно бачити, що ще один об'єкт незавершеного будівництва скоро буде викреслено з цього списку.Роботи по цьому будинку були розпочаті ще у 2007 році без дозволу на будівництво та без проектної документації.У 2008 році будівництво було зупинено. У 2013 році міністерством будівництва Самарської області було прийнято рішення про залучення для завершення будівництва будинку нового забудовника, в рамках постанови Уряду Самарської області.З метою підвищення інвестиційної привабливості об'єкта були підібрані два компенсаційних земельних ділянки в міських округах Самара і Кинель.У лютому цього року проведено конкурс з відбору організацій з метою завершення будівництва проблемних об'єктів, переможцем конкурсу визнано товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія« Вест ».Забудовник працює відповідно до затвердженого графіка роботи.У четвертому кварталі ми плануємо ввести будинок в експлуатацію ».  
Леонід Альбітер, заступник генерального директора ТОВ «СК» Вест »:

Источник: www.facebook.com

Возможно, вам понравится:

Прибудова веранди. Як
Прибудова веранди. Як

Зварювання та металевий паркан або століттям - Бізнес-Портал
Можна звести високий паркан з бетонними або цегляними вставками, встановити відеоспостереження і завести злий собаку, а можна побудувати звичайний дерев'яний невисокий паркан, але тримати напоготові заряджену мисливську рушницю під ліжком.

Карта конфліктів СЗФО: рейдерське захоплення вежі Врангеля, карельські марнотрати і відфутболювання Калінінграда - ФедералПресс
Зараз на об'єкті працюють демонтажники - ГК Springald, яка свого часу демонтувала Будинок Рогова, що став одним із сумних символів руйнування історичної спадщини Петербурга останніх років.Думка ..

Похожие статьи:

  1. Проект дев'ятиповерхового цегляного будинку
  2. Проекти 1 поверхового цегляного Будинків
  3. Проект двоповерхового цегляного Будинку 9х12
  4. Проект двоповерхового цегляного Будинку з верандою