Проект заміського будинку, функціональність запорука успіху

Июль 1, 2015 – 19:09

Будь-яке будівництво має починатися з оформлення відповідних документів. А підбір відповідного проекту для спорудження будинку вашої мрії, належить здійснювати вельми відповідально.

Агентство Аемал предоставляет вакансию эскорт модели, с дополнительной информацией Вы сможете ознакомиться на нашем сайте http://www.aemal.org/otzivi/model-escort, мы гарантируем надежность и качественность.

На якому варіанті проекту дачного будинку, типовому або індивідуальному, зупинити свій вибір? Першим ділом все потрібно ретельно зважити і вирішити, чи влаштовує вас типовий проект для вашого заміського котеджу чи ні? Для того щоб остаточно визначитися, давайте розглянемо, якими ж достоїнствами чи недоліками володіють обидва варіанти проектів.

1. Найвагоміший аргумент на користь будівництва котеджу за індивідуальним проектом - це його безумовна ексклюзивність та оригінальність. Якщо ваш архітектор виявиться досить сумлінним, ні в кого не виявиться навіть схожого житла, як у вас. Аргумент другий - у вас з'явиться реальна можливість для повного задоволення всіляких особливих побажань або потреб членів вашої родини. Основним негативним аспектом авторського проектування є значні капіталовкладення, пов'язані з цим варіантом. До того ж, якщо технічні параметри для будови будуть розраховані невірно, то зведення його якісно і в строк виявиться складним завданням. Тому для індивідуальної проектування будинку необхідний кваліфікований фахівець-архітектор.

2. Перевагами проектів типових заміських будинків є їх невисока вартість, в порівнянні з авторським проектом; вже заздалегідь зроблені розрахунки креслень; скориговані недоліки за даними кресленнями споруди. Недоліком же можна назвати відсутність індивідуального підходу.

Однак, як демонструє практика, вибір будівництва заміського будинку за типовим проектом, часто є кращим виходом. По-перше, це пов'язано з тим, що будь-який проект вимагає обов'язкової прив'язки до конкретної місцевості. По-друге, спільно з хорошим професіоналом завжди можна домовитися про внесення невеликих змін.

Так скільки ж квадратних метрів для щастя в заміському будиночку нам потрібно? Обравши для себе, що влаштовує вас варіант проектування заміського житла, вам в будь-якому випадку належить дати відповідь ще на кілька важливих питань.


Мінімальна площа для дерев'яного будинку від вісімдесяти до ста десяти метрів квадратних. Такого простору буде цілком достатньо для облаштування умов комфортного проживання. Зрозуміло, що побудувати більше вам ніхто заборонити не може. Головне, щоб у вас було достатньо коштів на подальшу оплату витрат, пов'язаних з експлуатацією та обслуговуванням надмірно великих площ. Якщо у вас виникне проблема вибору між двоповерховим і одноповерховим проектами, то

фахівці радять схилитися до варіанту з двома поверхами, особливо, якщо верхній ярус будівлі є мансардою. В цьому випадку ви отримаєте відносно велику площу за менші гроші. За наявності декількох, приблизно рівних за вартістю проектів, вибирайте будинок з додатковим санвузлом, розташованим на другому рівні, щоб не виникало в наслідок потреби спускатися і підніматися сходами.

Звичайно, спорудження будинку спантеличує вельми серйозно. Чимало неспокійних днів і безсонних ночей ви проведете, поки не зможете остаточно визначитися з фінішним проектом вашого житла. Однак до чого б ви не схилялися, пам'ятайте, що функціональність - запорука комфортного проживання.

Похожие статьи:

  1. Проекти 1 поверхових будинків: особливості проектування
  2. Проекти цегельних будинків з цокольним поверхом
  3. Проекти цегляних будинків з гаражем мають вагому перевагу