Архітектурні особливості цегляного будинку

Январь 12, 2015 – 06:34

концепт дизайна жилого кирпичного домаКлієнт поставив завдання зберегти максимальну конфіденційність свого будинку, тому з боку багатоповерхівки фасад будинку являє собою практично глуху цегляну стіну.І навіть невеликий виступ-балкон засклений так, що не проглядається з боку сусіднього будинку.

 

З боку сусіднього приватного будинку фасад також майже глухий, і навіть вхідні двері розташовані в оригінальному кишені-розтрубі, так що сусіди зі своїх вікон не бачать вхід у будинок.Скління торцевої стіни лаконічно і досить скромне за площею.

 

Зате з четвертого боку будинку стіни практично повністю засклені.Великі вікна наповнюють інтер'єр світлом, скляні двері ведуть у дворик будинку і на терасу верхнього рівня.Ідеальна цегляна кладка з підкресленими горизонтальними швами і чорні контрастні рами вікон і дверей надають будинку строгий і виразний вигляд.

 

глухой фасад жилого кирпичного дома Мінімалістичний чорно-білий інтер'єр цегляний будинок

 

Шанувальники transformiruemyh моделі меблів можу оцінити ідею, людина vydvižnogo обідній стіл, integrirovannogo з кухнею острова.Модель була спеціально розроблена для цього будинку. За необхідності стільницю можна розсунути для чотирьох або восьми осіб.

 

Незвично спланована також ванна кімната з послідовним розташуванням душового піддону, ванни і тумби з раковиною.Мінімалістичний по стилю і компактний за плануванням варіант дизайну виглядає свіжо і функціонально.

 

Строгі лінії інтер'єру з вбудованими меблями і сучасний цегельний фасад житлового будинку відмінно гармонують по стилю, що завжди відрізняє проекти архітекторів компанії 123DV.Рекомендуємо відвідати їх сайт щоб познайомитися з іншими оригінальними проектами дизайнерів.

Источник: ultradizz.ru

Возможно, вам понравится:

Прибудова веранди. Як
Прибудова веранди. Як

Зварювання та металевий паркан або століттям - Бізнес-Портал
Можна звести високий паркан з бетонними або цегляними вставками, встановити відеоспостереження і завести злий собаку, а можна побудувати звичайний дерев'яний невисокий паркан, але тримати напоготові заряджену мисливську рушницю під ліжком.

Карта конфліктів СЗФО: рейдерське захоплення вежі Врангеля, карельські марнотрати і відфутболювання Калінінграда - ФедералПресс
Зараз на об'єкті працюють демонтажники - ГК Springald, яка свого часу демонтувала Будинок Рогова, що став одним із сумних символів руйнування історичної спадщини Петербурга останніх років.Думка ..


Похожие статьи:

  1. Купити Проект Кирпичного Будинки
  2. Проект Кирпичного Вузького Будинки
  3. Проект Маленького Кирпичного Будинки
  4. Проект Звичайного Кирпичного Будинки