Властивості цегляних будинків

Январь 22, 2015 – 19:54

Проекты домов из кирпича У своїй різноманітності, проекти будинків виконаних з цегли, здатні вразити уяву навіть найвибагливішого замовника.Із цегли можна скласти фасад в будь-якому архітектурному стилі: від готики, до авангарду.І така універсальність цього будівельного матеріалу, зробила звичайна цегла справжнім "королем" будівельних майданчиків.Втім, сучасні виробники вже давно налагодили випуск більш досконалих виробів, переважаючих "звичайна цегла" за всіма параметрами.

 

В асортимент сучасних цегляних заводів входять керамічні та силікатні цеглу, клінкерні і облицювальні вироби, пустотілі та тротуарні цеглу.І кожна різновид виробів проводиться за особливою технологією і володіє унікальним набором властивостей і характеристик.

Втім, технологічні особливості виробничого циклу цегляних заводів цікаві тільки фахівцям, а замовника будівельних робіт в цеглі цікавлять зовсім інші питання.Вибираючи проекти будинків з цегли, вони цікавляться вартістю будівельного матеріалу, міцності, здатністю протистоять сезонним коливанням температури і вологості і, природно, зовнішньою привабливістю виробів.Причому, більшість замовників попросту ділять всі високотехнологічні вироби цегельних заводів на червоний і білий цегла.

Зрозуміло, такі подання про характеристики і якостях цього найдавнішого будівельного матеріалу явно не достатні для самостійного, грамотного вибору будівельного матеріалу. Саме тому ми спробуємо вивчити всі ці "білі" і "червоні" цеглини трохи докладніше.Отже ...

 

Білий цегла - він же "цегла силікатна" - виготовляється з суміші піску, вапна і води.І якщо впливати на цю суміш нагрітим паром в умовах високого тиску, то "на виході" можна отримати штучний камінь.

 

Подібні особливості виробництва дозволяють створити екологічно чистий, міцний і надійний будматеріал.Силікатна цегла відрізняється низькою провідність звуку, що гарантує надійну звукоізоляцію, високою морозостійкість і міцністю, що перевищує показники бетонних розчинів, і достатньою різноманітністю форм і фактур.І всі ці якості білої цегли залишаються незмінними протягом, як мінімум, півстоліття експлуатації.До того ж, біла цегла обійдеться дешевше керамічного (червоного) аналога.

 

Подібні властивості силікатних виробів дозволяють використовувати цей сорт цегли і в основних, і в оздоблювальних роботах.Причому, силікатна оздоблювальна цегла демонструє таке багатство фактур і кольорів, яким не здатний похвалитися навіть самий дорогий керамічний аналог.

Источник: www.rusconstructor.ru

Возможно, вам понравится:

Побудова будинку з клеєного
Побудова будинку з клеєного

Зварювання та металевий паркан або століттям - Бізнес-Портал
Можна звести високий паркан з бетонними або цегляними вставками, встановити відеоспостереження і завести злий собаку, а можна побудувати звичайний дерев'яний невисокий паркан, але тримати напоготові заряджену мисливську рушницю під ліжком.

Карта конфліктів СЗФО: рейдерське захоплення вежі Врангеля, карельські марнотрати і відфутболювання Калінінграда - ФедералПресс
Зараз на об'єкті працюють демонтажники - ГК Springald, яка свого часу демонтувала Будинок Рогова, що став одним із сумних символів руйнування історичної спадщини Петербурга останніх років.Думка ..


Похожие статьи:

  1. Купити Проект Кирпичного Будинки
  2. Замовити Проект Кирпичного Будинки
  3. Проект Кирпичного Вузького Будинки
  4. Проект Маленького Кирпичного Будинки
  5. Проект Житлового Кирпичного Будинки