Проекти будинків із цегли 1 поверхові, 2 поверхові, котеджі

Ноябрь 23, 2014 – 02:54

Проекти будинків із цегли 1 поверхові, 2 поверхові, котеджі

 

Проекти будинків із цегли 1 поверхові і 2 поверхові переживають зараз друге народження, коли завдяки появі великоформатних поризованих цегляних блоків ціна будівництва будинку з цегли практично наблизилася до вартості будівництва з газобетону.І при появі такої можливості багато наших замовники, які раніше були готові будувати тільки з газобетону тепер з радістю готові будувати з цегли.

 

Другою важливою особливістю будівництва будинків із цегли є уніфікація товщини стіни будинку для цегли і газобетону.Раніше коли товщина стіни для цегли дорівнювала за розрахунком теплотехніка 770 мм, про це не могло бути й мови.А тепер, коли товщина стіни з газобетону 400мм дорівнює товщині стіни з цегли поризованного 380мм ця уніфікація стала можлива.Невелике доповнення природно, що стіну з блоків поризованного цегли все одно доведеться утеплити 50, а краще.100 мм зовнішнього утеплювача. Уніфікація відбулася. Тепер можна взяти будь-який проект з пінобетону і побудувати цегляний будинок ми навпаки.Це зручно для пошуку проекту замовником.

 

Проекти будинків з цегли в нашому каталозі готових проектів.

 

Каталог наших проектів виконаний у двох варіантах рішення для одних і тих проектів.Це несучі стіни будинку з поризованного цегли 380мм і несучі стіни будинку з пінобетонних блоків 400мм.Тому ви можете сміливо вибирати будь-який проект будинку, і він обов'язково буде присутній на сайті в двох варіантах проекту.Як і будь-які проекти на нашому сайті в проекти будинків з цегли вносяться необхідні доповнення на прохання замовника при узгодженні вартості змін.

 

Ви можете замовити індивідуальне проектування, проекти 1-поверхових і 2 поверховий будинок з цегли нашим архітекторам і konstruktorov.

 

Проекти будинків із цегли 1 поверхові.

  проекты домов из кирпича 1 этажные

Источник: afproject.ru

Возможно, вам понравится:

Прибудова веранди. Як
Прибудова веранди. Як

Зварювання та металевий паркан або століттям - Бізнес-Портал
Можна звести високий паркан з бетонними або цегляними вставками, встановити відеоспостереження і завести злий собаку, а можна побудувати звичайний дерев'яний невисокий паркан, але тримати напоготові заряджену мисливську рушницю під ліжком.

Карта конфліктів СЗФО: рейдерське захоплення вежі Врангеля, карельські марнотрати і відфутболювання Калінінграда - ФедералПресс
Зараз на об'єкті працюють демонтажники - ГК Springald, яка свого часу демонтувала Будинок Рогова, що став одним із сумних символів руйнування історичної спадщини Петербурга останніх років.Думка ..


Похожие статьи:

  1. Проекти Будинків 12 вересня Цеглини
  2. Проекти Будинків цегляної кладки
  3. Проекти Будинків з Гаражем з Цеглини