Проекти

Октябрь 22, 2014 – 18:17

Чи уявляєте Ви, яким повинен бути будинок Вашої мрії? Затишним і акуратним, або просторим і величним? Вибір проекту, мабуть, найвідповідальніше рішення майбутнього власника цегляного будинку. В процесі цього самого вибору, крім особистих переваг замовника.

Держать вес под контролем, теперь стала не проблемой, поможет Вам диетология днепропетровск , квалифицированный врач- диетолог поможет Вам  похудеть естественным путем, что позволит добиться стойкого результата на долгие годы.

Необхідні дані для початку будівництва будинку з цегли

розмір ділянки під будівництво

характер грунту і рельєф місцевості землі

кількість осіб в сім'ї з урахуванням можливості її збільшення протягом певного часу.

Проекти житлових будинків із цегли бувають одноповерховими, двоповерховими і мансардними.

Кожен з них має свої недоліки і переваги. Але давайте все ж більш детально зупинимося тільки на одному варіанті - на одноповерхових цегляних будинках.

Будівництво одноповерхових будинків із цегли має ряд істотних плюсів перед будівництвом двоповерхових будинків і будинків з мансардою. По-перше, будинки в один поверх легше зводити, а в подальшому - легше ремонтувати. Вони економічні в експлуатації, і їх легше опалювати, так як всі житлові і не житлові кімнати будинку розташовуються на одному рівні. По-друге, одноповерхові будинки з цегли відрізняються зручністю для певних категорій громадян. Відсутність крутих сходів - це безсумнівний плюс для людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями.

Істотним мінусом цегляних будинків одноповерхового типу є фундамент, а точніше - його збільшена протяжність. Якщо врахувати, що на закладку фундаменту витрачатися від 20 до 30% бюджету будівництва «коробки», то це істотно збільшує витрати на зведення будинку в цілому.

Разом з тим, будівництво одноповерхових цегляних будівель має свої особливості. Зведення котеджу або дачі одноповерхового типу вимагає наявності досить великої кількості «вільної» землі. Зокрема, згідно з нормами розташування житлового будинку на ділянці, будова повинна знаходитися не менше ніж в 5 метрах від дороги і не менш ніж в 3 метрах від житлових вулиць, а відстань між цегляними будинками на сусідських ділянках має становити 6-15 метрів. При всьому цьому не варто забувати, що будувати одноповерхові будинки можна тільки на ділянці з рівним рельєфом.

Одноповерхові будинки, як правило, мають просте конструктивне рішення, тому деякі любителі складних і величних архітектурних форм віддають перевагу мансардним або двоповерховим будинкам. Але не будемо забувати, що, наприклад, одноповерхові будинки з червоної цегли виглядають не просто красиво, а по-справжньому шикарно. А якщо ще проявити фантазію при обробці, то Ваш одноповерховий будинок затьмарить своєю розкішшю будь сусідські двоповерхівки.

Похожие статьи:

  1. Вибираємо технологію будівництва будинку
  2. Природні матеріали для будівництва будинку.
  3. Що необхідно знати про будівництво будинку