Етапи будівництва

Октябрь 30, 2014 – 10:26

Не меншою популярністю на сьогоднішній день користується і малоповерхове будівництво з газобетону. Представлені у нас проекти будинків із цегли і газобетону наочно демонструють широкі можливості поєднання цегли з іншими будматеріалами. Чудово виглядає матеріал в комбінації з дерев'яними елементами, штучним або природним каменем всіляких фактур і колірних рішень.

Архитектурная фирма Михаила Хохлова «Архитектура для Вас» осуществляет строительство элитных домов , у нас Вы сможете заказать строительство по индивидуальному проекту любой сложности. Мы дорожим своей репутацией и гарантируем высококачественное исполнение работы.

Сьогодні існує безліч видів цегли, які відрізняються між собою за формою, структурою, розміром і кольором, іншими словами на будівельному ринку знайдеться все необхідне для всіх етапів зведення кам'яного будинку, будь то укладання фундаменту, цоколь, зведення стін, котельні, гаража та інших прибудов . Хочемо звернути Вашу увагу, що цегла і газобетон є взаємозамінними будматеріалами. Тому всі представлені на сайті проекти Ви можете розглядати в будь-якому з двох матеріалів. Вартість проектів будинків з цегли Так як будівництво будинків з цегли під ключ є досить трудомістким і високотехнологічним процесом, то і вартість цегляного будинку коливається в широкому діапазоні. В число основних чинників, які впливають на вартість будівлі, входять: його архітектура, кількість поверхів; специфіка планування; складність і форма покрівельної конструкції; експлуатаційні характеристики будматеріалів, які використовуються для зведення стін і перекриттів. Якщо Ви хочете трохи знизити вартість житла, рекомендуємо будівництво під ключ будинків з газобетону. У нашому каталозі ми постаралися представити Вашій увазі самі компетентні з естетичної та експлуатаційної боку архітектурні рішення. Зручна конфігурація сайту дає можливість не просто детально розглянути всі проекти цегляних будинків, а й вибрати серед них той, який максимально відповідає Вашим уявленням про комфортний красивому житло, а також конкретних умов будівництва. Щоб полегшити процес вибору, кожен представлений проект супроводжується барвистими зображеннями, планами майбутнього будинку, а також інформацією про використовувані під час будівництва матеріалах. А побудувати будинок з газобетону або цегли вирішуєте тільки ви. Крім того у вас завжди є можливість купити готовий цегляний будинок. 

Якщо ви побажаєте купити цегляний будинок, приділіть увагу нашим типовими проектами. Тим самим замовник отримує можливість зберегти пристойну грошову суму. Котедж загальною площею 193,5 м2 - це комфортне двоповерхове житло, в проекті якого передбачено всі деталі для зручності його власників, разом з санвузлами, вбиральнями і котельнями. Наші проекти двоповерхових цегляних будинків - це концепція або загальний принцип пристрою житла, індивідуальність якому додає оздоблення. Тому замовник має право внести в нього своє бачення, яке буде враховане при будівництві будинку.

Похожие статьи:

  1. Проекти Будинків 12 вересня Цеглини
  2. Проекти Будинків цегляної кладки
  3. Проекти Будинків з Мансардою з Цеглини
  4. Проекти будинків із цегли двоповерхові
  5. Проекти Будинків з Гаражем з Цеглини