Цегляні будинки

Январь 4, 2015 – 06:14

Строительство кирпичных домов Благополуччя класу люкс. Саме така якість життя отримує людина, яка будує для постійного проживання індивідуальний житловий котедж.

 

Самим традиційним рішенням є фундаментальний котедж, що зводиться з цегли.

 

Цегляні котеджі володіють наступними перевагами в порівнянні з іншими видами будівель:

   
 1. Цегла є натуральним продуктом.Він виготовляється з глини без додавання хімікатів.
 2.  
 3. У цегляних будинках завжди підтримується комфортна температура.Взимку цегляний будинок Тепло з мінімальним використанням otopitelnoj системи, і потім влітку - прохолодно, без необхідності в додатковому розміщенні всіх повітрі.
 4.  
 5. Будинки з цегли будуються в стислі терміни, що знижує вартість будівництва і, як наслідок, загальну ціну будівлі.
 6.  
 7. Цегляні будинки служать протягом сотень років без необхідності в дорогому ремонті.
 8.  
 

Будівництво такого будинку починається з проектування.На цьому етапі фахівці нашої компанії створюють архітектуру і ретельно розраховують параметри майбутнього котеджу, визначають технологічні і конструктивні рішення.Проектування ведеться як з використанням типових напрацювань, так і у відповідності з індивідуальними запитами замовника будівництва.Для прискорення процесу проектування та підвищення його якості використовується спеціальне програмне забезпечення, що застосовується провідними компаніями будівельної галузі.

 

Під час проектування кожна важлива деталь узгоджується із замовником.Результатом проектування є документація, керуючись якою, ми згодом ведемо будівництво котеджу.

 

Технологія зведення

 

Слід зазначити, що технології цегляного житлового будівництва, в сутності, є вже досить давно відпрацьованими і випробуваними кількома поколіннями будівельників.Саме тому цегляні будинки і зводяться швидко і якісно. Ми виконуємо будь-які види цегляної кладки - суцільну, полегшену, армовану, облицювальну.На етапі проектування для кожного конкретного випадку визначаються необхідні системи перев'язки і кількість рядів цегли.

 

Пильна увага приділяється нашими фахівцями виконанню тепло-і гідроізоляційних, а також покрівельних робіт.Ми надійно захищаємо ваш будинок від всіх несприятливих факторів зовнішнього середовища.Всі використовувані нами технології перебувають в строгих рамках будівельних норм і правил, що діють в Російській Федерації.

 

Оздоблювальні роботи

 

Як відомо, оздоблювальні роботи діляться на зовнішні і внутрішні.Виконуючи обробку будинків зовні, ми використовуємо новітні оздоблювальні матеріали.До них відносяться, наприклад, різні види лицювальної цегли, штукатурні фасади, натуральний і штучний камінь та інші.

Источник: sivco.ru

Возможно, вам понравится:

Котедж з басейном в КП Чисті
Котедж з басейном в КП Чисті

Будинки на вулиці Мінаєва в Ульяновську поголубеют: їх розпишуть «під духовність» - Mangazia
Проект буде доопрацьовуватися з урахуванням того, що в Ульяновську живуть представники різних конфесій.У будь-якому ..

Що треба знати про перепланування-2. Знесення стін і об'єднання просторів - Моя область << >>, Москва
Це середнє, що ви періодиці zatragivat obŝedomovoe майно (земельний) Це вимагає мотузяну подія Загальні збори всі поміщики житлового будинку.Розпорядження загальнобудинкових майном - прерогатива загальних зборів всіх власників.


Похожие статьи:

 1. Проекти Цегельних Красивих Будинків
 2. Проекти Цегельних Багатоповерхових Будинків
 3. Проекти Цегельних мансардне Будинків