Проекти цегельних будинків і котеджів

Декабрь 26, 2017 – 11:05

проект трехэтажного жилого дома г. ОмскаПроекти цегельних будинків і котеджів - категорія житлових будов, які завжди будуть залишатися класично вірним рішенням для людей, які при розумній економії в будівництві, вибирають надійність і конструктивну грунтовність будівельного матеріалу з якого вони зводяться.Не дивлячись на те, що зведення цегляних будинків займає триваліший час, ніж будов допустимо з газобетону або Бессер-блоків - зовнішня естетична привабливість і високі експлуатаційні якості з лишком окупають всі уявні витрати і незручності.Що б створити щось дійсно хороше - простих шляхів не буває, необхідне розуміння того, що будь-яка краса вимагає певних фінансових вкладень і жертв ... на те вона і краса.Котеджі з цегли, виконані в двоповерховому і триповерховому виконанні як для одного власника, так і блоковані житлові будинки, розраховані для проживання двох сімей.Також Вашій увазі представлений єдиний каталог фотографій, що включає загальну фотогалерею об'єктів: багатоповерхові житлові будинки, офісні будівлі, магазини, котеджі, гаражі, автомийки, СТО.Каталог включає всі перераховані вище об'єкти для їх зручного огляду в цілому списку і кожного будови в окремому вікні у збільшеному вигляді.Другий розділ сайту пропонує Вам проекти будиночків до 100 м.кв. економ класу. У третій увійшли нові проекти з цегли площею 150-250 м.кв. двоповерхові з мансардою. Четвертий розділ сайту представляє нові проекти житлових будинків з гаражем 150-250 м2 двоповерхові з мансардою.У п'ятому розділі представлені нові проекти заміських котеджів 250-350 м2 триповерхові з мансардою.У шостому розділі зібрані проекти цегельних котеджів з гаражем 250-350 м2 триповерхові з мансардою.

Источник: xn-----flchctanbyifjbcgkg8a8dxb7ei.xn--p1ai

Возможно, вам понравится:

Котедж з басейном в КП Чисті
Котедж з басейном в КП Чисті

Куди йдуть ціни на московські квартири? - Московський комсомолець
За оцінкою veduŝego маркетологи компанії «Пересвет-Інвест» Ольга Маркова, 1 кВ.м в столичних новобудовах (без урахування елітного ЦАО) в кінці червня коштував 214,6 тис.руб. За перший літній місяць один .. 21,1%, в доларах 17,5%.

Електростанцію перебудують в елітний будинок - Дни.Ру
Електростанцію перебудують в елітний будинок.13:26 / 07.17.2014. Електростанція Баттерсі. Фото: GLOBAL LOOK прес. 1/1 .. в prevratili Німеччина АЕС в парку атракціонів.У Росії подібні проекти теж існують, правда поки що більше на папері.Незвичайний архітектурний ..

Похожие статьи:

  1. Типові Проекти Цегельних Багатоповерхових Будинків
  2. Проекти Цегельних Багатоквартирних Будинків
  3. Проекти Цегельних мансардне Будинків
  4. Типові Проекти Цегельних Двоповерхових Будинків