Проекти Цегельних Будинків 200 М2

Готові проекти котеджів від 150 до 200м2 - будинок з гарантією

Ноябрь 19, 2014 – 02:46

Проект цегляного будинку 145R

Ми пропонуємо будівництво будинків за готовими проектами котеджів загальною площею від 150 до 200 квадратних метрів - відмінні умови і гарантія якості будівництва

Якщо ви серйозно стурбовані питанням будівництва власного будинку, то наша компанія знає, чим вам допомогти.Готові проекти котеджів від 150 до 200 м2 - це перший крок, з якого варто почати здійснення вашої задумки.

Рано чи пізно, велика родина неминуче стикається з необхідністю розширювати житловий простір.Свій недоторканний «куточок» неодмінно повинен бути у кожного члена сім'ї.Всі ми хочемо, щоб наші діти росли в гідних умовах, та й домашнім вихованцям теж потрібно місце, де розвернутися.Ну і, звичайно, про власний комфорт подбати завжди приємно.

 

В наш каталог ми включили готові проекти котеджів від 150 до 200 м2 самих різних конфігурацій, тому вибір можливих варіантів більш ніж багатий.Ви зможете ознайомитися не тільки із зовнішнім виглядом вашого майбутнього котеджу, але і його внутрішнім облаштуванням.Кожен окремий проект забезпечений докладними поверховими схемами з вказівкою розташування житлових кімнат і інших приміщень, а також їх метражем.

 

Будівництво котеджів є одним з пріоритетних напрямків нашої роботи.
За 15 років плідних праць компанія «Фортік» домоглася вражаючих успіхів, і сьогодні завдяки солідному досвіду якісно виконує проекти будь-якої складності.Запорукою успіху є професіоналізм наших фахівців, а також новітні технології будівництва, які ми вдосконалюємо щороку.Найкращим підтвердженням всього вищесказаного є кінцевий результат у вигляді зручного і надійного котеджу.Щоб у цьому переконатися, достатньо поглянути на готові проекти котеджів від 150 до 200 м2, представлені в нашому каталозі.

 

Деякі помилково вважають, що котеджі можуть дозволити собі лише багаті заможні люди.Однак ми готові запропонувати вам цілком солідні, і разом з тим, демократичні варіанти економ-класу.Крім того, останнім часом актуальною тенденцій є придбання котеджу для двох або навіть трьох сімей.Тому сміливо можемо запевнити, затишний будинок за містом не є привілеєм обраних.

Источник: www.fortik.ru

Возможно, вам понравится:

ДІМ 6 х 9 з ганком
ДІМ 6 х 9 з ганком

Продаж 2-кімнатної квартири в Новосибірську, вул. 1905 Року, Залізничний район - NGS.NOVOSTI
Подробиці. Поверх: 4 ​​Поверхів: 16 Матеріал: Камінь. Місце розташування: Покращений-план. Планування: ізольовані кімнати. Туалет: Razdelnyj. Лоджія: 1 лоджія. Телефон: Передбачуване. Форма власності: Приватна ...

Продаж 2-кімнатної квартири студії в Новосибірську, вул. Міськлікарні територія, Заельцовский район - NGS.NOVOSTI
Подробиці. Поверх: 6 Поверховість: 9 Матеріал: Камінь. Тип квартири: студія. Планування: ізольовані кімнати.Санвузол: Сумісний. Форма власності: Приватна .. К, Місто, Район, Вулиця, Будинок, Площа, Поверх, Ціна, т.Річка

Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Будинків Шале
  2. Проекти Цегельних Будинків до 100м2
  3. Проекти Цегельних Будинків 9Х9
  4. Проекти Цегельних Будинків 250 Кв