Проекти невеликих будинків з мансардою

Декабрь 22, 2014 – 05:12

типовой проект небольшого дома с мансардой Проекти невеликих одноповерхових будинків з мансардою, в більшості своїй, призначені для проживання великих сімей.Подібні споруди коштують значно дешевше, ніж двоповерхові будівлі і, крім цього, володіють додатковою корисною площею, цілком придатною для повноцінного проживання.

Що ж являють собою конструкції мансардних будинків? Мансарда розташовується під ламаним дахом з різними ухилами крокв при крутизні даху 45 ° або під двосхилим дахом при куті нахилу крокв порядку 45-60 °.Для того, щоб була можливість облаштування мансарди, ширина будинку повинна бути від 4, 8 метрів.При цьому висота мансардного приміщення повинна бути від 2, 2 метрів, а ширина - від 2, 4 метрів.

 

Проекти невеликих будинків з мансардою - переваги

 
   
 • Мансарда додає будинку ще один поверх і здатна змінити його зовнішній вигляд в кращу сторону. планировка маленького дома с мансардой 7x7 Саме по собі облаштування мансарди не пов'язане з особливими труднощами, так як виконується одночасно з обробкою всього будинку.Оздоблювальні матеріали використовуються ті ж самі, що і при обробці інших поверхів будинку: штукатурка, гіпсокартон, ламінат та інше.
 •  
 • Для декору застосовуються фальш-балки з поліуретану. Завдяки особливій конструкції приміщення, можна підібрати меблі на будь-який смак: з безліччю ящиків і ніш, вбудовану і т.д. Оздоблення стін між крокв здійснюється з використанням фанери, вагонки, гіпсокартону або стінових панелей.Щоб не замерзнути в холодну пору року мансардне приміщення необхідно ретельно утеплити пінопластом, мінеральною ватою або пінополіуретаном. проект маленького деревянного дома с мансардой Працюючи з обробкою кімнат, бажано використовувати матеріали світлих відтінків, так як людина, постійно перебуваючи в затемненому приміщенні, починає відчувати себе не дуже затишно.
 •  
 • Вікна в мансардних будинках заслуговують особливої ​​уваги.Їх можна розміщувати на торцевій стіні або даху, завдяки чому можна істотно заощадити на електриці, так як до приміщення буде достатня кількість природного освітлення.Панорамні віконні отвори в торцевій стіні, що володіють значними розмірами, здатні щодня радувати людини видом на захід або світанок, а вікна в даху дозволять засипати, милуючись на зоряне небо.
 •  
 

Ось тут можете подивитися найпростіший типовий відмінний проект невеликого будинку з мансардою.

 

Проекти невеликих дерев'яних будинків з мансардою - рекомендації з будівництва

 

Проектування мансардного будинку володіє своїми особливостями.Вам необхідно враховувати те, що в якості огороджувальних елементів тут виступатиме утеплена покрівля, відповідно, потрібно враховувати всі правила її пристрою і конструктивні особливості.

Источник: proekt-sam.ru

Возможно, вам понравится:

Ділянка на схилі
Ділянка на схилі

Klubnomu додому Смоленський De Luxe prisvoen адресу - Російська нерухомість
Нагадаємо, що на сьогоднішній день об'єкт перебуває у високій стадії готовності: на другій черзі будівництва завершуються монолітні роботи, паралельно ведеться цегляна кладка і установка кронштейнів для монтажу вентильованого фасаду.На першому ..

«Формальдегідні дім» Демієна Херста - Архі.ру
У кожному разі, «формальдегідні дім» Херста побудований, і знаходиться він недалеко від власної резиденції художника в місті Страуд в британському графстві Глостершир.Проект екзотичної майстерні для роботи з токсичними речовинами виконало і реалізувало архітектурне..


Похожие статьи:

 1. Проекти Цегельних Будинків з Балконом
 2. Проекти цегельних будинків з цокольним поверхом
 3. Проекти Цегельних Будинків Двоповерхові
 4. Проекти Цегельних Будинків з Великим Гаражем