Будівництво цегляних будинків

Декабрь 16, 2014 – 04:59

Завдяки використанню протиморозних добавок зведення будинку, можливо, проводити в будь-який час року без шкоди якості робіт.

 

Типові проекти цегляних будинків

 

Перш ніж приступити до роботи, будівельна компанія ТОВ «КДС» створює проекти, що враховують всі побажання і вимоги клієнта.Причому ви можете вибрати як типовий проект, так і розробку індивідуального проекту цегляного будинку. Також фахівці складають кошториси, що відображають повну інформацію про витрати і часу робіт.

 

Будівля цегляного будинку під ключ - найбільш привабливим варіантом для тих, хто віддає перевагу насолоджуватися життям в sobstvennom куполом тут і зараз! Ось це була завершена будинок з мотузкою želaemoj-плану vnešnih Декоративні роботи oformitelskih та інші послуги.Так само для благоустрою території можна скористатися ландшафтним дизайном.

 

Зазвичай будівництво цегляного будинку під ключ увазі будівництво котеджу, службовця для цілорічного проживання.Така споруда буде служити не одному поколінню. При цьому будівля не втратить свої експлуатаційні якості, так як цегла не втрачає з роками тепло-і звукоізоляційні властивості, а головне міцність і морозостійкість залишається такою ж, як і спочатку експлуатації.

 

Вас зацікавили цегляні будинки? Приходьте до нас!

 

Особливості зведення цегляних будинків

 

Перш ніж почати будівництво цегляних будинків необхідно перевірити територію на геологічні вишукування і виконати проектування (або вибір готового об'єкта).Всі ці нюанси слід враховувати і виконувати за допомогою фахівців.

 

Починаючи будівництво стін, необхідно обміркувати теплоізоляцію.Існує два способи утеплення:

 
     
  1. Зовнішня система теплоізоляції (утеплювач кріпиться зовні будівлі)
  2.  
  3. Багатошарова система (утеплювач розміщується в середині колодцевой кладки)
  4.  
 

Перший спосіб найбільш ефективний і часто використовуємо.

 

Покрівля цегельних котеджів також різноманітна. Це може бути проста, багатошарова або багатоскатний конструкція.

Источник: kdservis.ru

Возможно, вам понравится:

Ділянка на схилі
Ділянка на схилі

Klubnomu додому Смоленський De Luxe prisvoen адресу - Російська нерухомість
Нагадаємо, що на сьогоднішній день об'єкт перебуває у високій стадії готовності: на другій черзі будівництва завершуються монолітні роботи, паралельно ведеться цегляна кладка і установка кронштейнів для монтажу вентильованого фасаду.На першому ..

«Формальдегідні дім» Демієна Херста - Архі.ру
У кожному разі, «формальдегідні дім» Херста побудований, і знаходиться він недалеко від власної резиденції художника в місті Страуд в британському графстві Глостершир.Проект екзотичної майстерні для роботи з токсичними речовинами виконало і реалізувало архітектурне..

Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Будинків Відео
  2. Проекти Цегельних Будинків 2 Поверху
  3. Проекти Цегельних Будинків 1 Поверх