Проекти Цегельних Будинків Простих

Етапи будівництва

Ноябрь 11, 2014 – 01:32

прості проекти цегляних

У даному розділі представлені проекти цегляних будинків: від скромних невеликих будиночків до солідних особняків.Цегла - це надійний і перевірений будівельний матеріал. У будові з нього люди завжди відчувають себе захищеними, як в надійній фортеці.На нашому сайті можна вибрати і купити готовий проект вподобаного цегляного будинку.Для цього достатньо заповнити форму замовлення в розділі «Купити проект» і відправити її нам.

 

При створенні робочої документації в проект цегляного будинку закладається, як правило, керамічний або силікатна цегла.Залежно від кліматичних особливостей регіону, де планується будівництво котеджу, товщина кладки несучих зовнішніх стін за проектом може становити від 250 до 640 мм.Завдяки новим енергозберігаючим технологіям існує можливість зниження маси цегли в стінах будинку за рахунок використання ефективних сучасних утеплювачів.Так, красивий цегляний котедж, за проектом якого передбачена кладка (250 мм) з утеплювачем з екструдованого пінополістиролу (150 мм) і облицювальним шаром цегли (120 мм) з теплозбереження буде краще, ніж будинок з суцільною цегляною кладкою зовнішніх стін 640 мм.Використання сучасних утеплювачів в будівництві будинків є економічно вигідним.Саме тому наші фахівці при створенні проектів будинків завжди застосовують нові енергозберігаючі технології.

 

Як правило, в будівництві заміських будинків використовується пустотіла керамічна цегла, який за рахунок наявності всередині повітряних пустот володіє хорошими теплозберігаючих властивостями.Повнотіла цегла найчастіше застосовується при влаштуванні стояків вентиляції в цегляних будинках, хоча на сьогоднішній день для цього розроблені більш легкі та ефективні матеріали з модулів керамзитобетону.

 

Якщо проект будинку передбачає камін, для будівництва каміна може використовуватися повнотіла цегла.При цьому звід і під топки виконуються з шамотної (вогнетривкого) матеріалу, якщо крім дров використовуватиметься кам'яне вугілля.Е. Проект цегляного будинку з каміном можете вибрати У цьому розділі каталогів gotovyh проектів.

 

Тут можна ознайомитися з фото і планами готових проектів.Крім описаних вище матеріалів, в будівництві заміських котеджів часто використовується і поризована цегла.Його розміри можуть у шістнадцять разів перевищувати обсяг простого стандартного цегли.

Источник: l-proekt.com

Возможно, вам понравится:

Ділянка на схилі
Ділянка на схилі

Klubnomu додому Смоленський De Luxe prisvoen адресу

- Російська нерухомість
Нагадаємо, що на сьогоднішній день об'єкт перебуває у високій стадії готовності: на другій черзі будівництва завершуються монолітні роботи, паралельно ведеться цегляна кладка і установка кронштейнів для монтажу вентильованого фасаду.На першому ..

«Формальдегідні дім» Демієна Херста

- Архі.ру
У кожному разі, «формальдегідні дім» Херста побудований, і знаходиться він недалеко від власної резиденції художника в місті Страуд в британському графстві Глостершир.Проект екзотичної майстерні для роботи з токсичними речовинами виконало і реалізувало архітектурне..

Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Будинків Фото
  2. Проекти Цегельних Будинків 2 Поверху
  3. Проекти Цегельних Будинків 1 Поверх