Прокуратура Дагестану не знайшов роботу в kirpichnиh

Июнь 12, 2014 – 08:37

Останнім часом з півдня Росії і, зокрема, з Дагестану не раз приходили повідомлення про те, що на цегельних заводах використовується праця рабів.У серпні, наприклад, повідомлялося, що серед дагестанських рабовласників і зовсім виявився поліцейський.

 

Прокуратура республіки спільно з іншими зацікавленими відомствами провела перевірку стану законності на цегельних заводах Дагестану, як повідомляється на сайті відомства, "із зверненням особливої ​​уваги на наявність фактів використання примусової праці".

 

Перевіркою були охоплені підприємства з виробництва цегли, розташовані на територіях міст і районів республіки (Махачкала, Каспійськ, Кизилюрта, Кизляр, Бабаюртовском, Карабудахкентському, Кізілюртовского, Кізлярскій, Кумторкалінского, Новолакське, Тарумовского та інші).

 

"Фактів примусу в будь-якій формі до праці прокурорською перевіркою не встановлено.У всіх осіб, які здійснюють трудову діяльність на підприємствах з виробництва цегли, відібрані пояснення про обставини приїзду для роботи на цегельних заводах, їх працевлаштування, умови праці та побуту ", - повідомляє прокуратура Дагестану.

 

У групі "ВКонтакте" руху "Альтернатива", активісти якого займаються пошуками зниклих людей і виявленням фактів работоргівлі, цю інформацію поставили на голосування.З'ясувалося, що серед аудиторії цієї групи довіряють підсумками прокурорської перевірки 0%, не довіряють - 94, 4%.

 

(фото: vk.com)В останні півтора-два місяця активісти "Альтернативи" проводили на московських вокзалах операцію "ловля на живця".Волонтери переодягалися в бомжів і намагалися виявити вербувальників."Результат є: уже 8 днів з московських вокзалів не відвозячи рабів, - повідомляють в" Альтернативі ".- Так звані вербувальники пропали. Наші агенти з вокзалів повідомляють про те, що вони поїхали на пару тижнів.У той же час, ми готуємо їм привітну зустріч ".

 

Як дізналися активісти, за тією схемою, яка була розкрита, в рабство потрапляли від трьох до п'яти чоловік в день."Таким чином ми врятували від можливого рабства 32 людини", - повідомляють в організації.Там запевняють, що за час своєї операції виявили всіх членів банди, і в разі порушення кримінальної справи вся інформація буде передана поліції.

Источник: www.vesti.ru

Возможно, вам понравится:

Котедж з басейном в КП Чисті
Котедж з басейном в КП Чисті

Пам'ятники особливої ​​секретності - Новий газета в Санкт-Петербурзі
.. Уряд Санкт-Петербурга був створений в 2004 метрів.

Три раніше втрачених храму будуть відновлені до 2015 року в Москві - РІА Новини
"Будуть відновлені три храми - Іоанна Предтечі при Новодівичому монастирі, храм Преображення Господнього на Преображенській площі і храму святого князя Володимира в будівлі Московського єпархіального будинку ..... "Складена орієнтовний кошторис.

Ці храми стануть мостами між минулим і майбутнім - Газета Праця
Березень sohraneny ucelevšie склепіння, smontirovana Нова дах, vospolneny nedostaûŝie предмети цегляної кладки.До кінця цього року .. Особливості проекту.

Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Будинків в Киргизстані
  2. Проекти Цегельних Будинків 2 Поверху
  3. Проекти Цегельних Будинків з Гаражем
  4. Проекти Цегельних Будинків Без Гаража