проект дома с балконом и гаражомКожна людина бажає жити в затишній атмосфері, гарантувати яку можуть цікаві та оригінальні проекти будинків з балконом на будь-який смак.Сучасні балкони представлені у вигляді навісних конструкцій, які кріпляться різними способами до стіни будинку.Часто зустрічаються конструкції з додатковою декоративною обробкою і поручнями.Багато хто віддає перевагу облаштовувати лоджії, які від звичайних балконів відрізняються наявністю стін з кожного боку.

На балконі можна також встановлювати спеціальні рами зі склом.Вони можуть бути зроблені, як з металу, так і з дерева або пластику.Якщо Ви бажаєте заощадити, то можна замовити проект, в якому будуть використовуватися традиційні дерев'яні рами з простими стеклами, після чого внутрішня обробка може бути мінімальною.

 

Можливо, Вас цікавить, яким чином можна підвищити температуру всередині балкона.Для цього краще всього наносити на стіни оргалит. Таким чином, Ви зможете не тільки істотно підвищити температуру, але і приглушити шуми з вулиці. проект дома с балконами Засклене простір буде нагадувати елегантну веранду, на якій можна відпочивати навіть у зимовий час.Замовляйте проекти будинків з балконами і лоджіями і отримаєте відмінне місце для затишного чаювання.

 

Неповторні проекти будинків з балконом

 

В сучасному заміському будівництві особливою популярністю користуються проекти двоповерхових будинків з балконом.Таким чином, власник приміщення може отримати оптимальне природне зонування житлового простору.Внизу успішно розташовується кухня і їдальня, а другий поверх використовується для дитячих кімнат та спальні.У такому випадку балкон просто незамінний, адже він відмінно доповнить чудову атмосферу, яка має місце, як в дерев'яному будинку, так і в будинку їх цегли.

 

Дачні варіанти проектів будинків з балконами розраховані на те, щоб створити умови саме для відпочинку, тому використовуються декоруючі матеріали, здатні викликати захоплення у мешканців, гостей і просто перехожих.

 

Дерев'яні будинки з балконом

 

Будинки з дерева - класика заміського будівництва.Кожен може знайти проект будинку, який відповідатиме всім основним вимогам.Якщо Ви бажаєте отримати додатковий простір, то для цього найкраще підходить балкон.У теплий сезон він буде успішно використовуватися престарілими домочадцями, або молоддю, яка буде на ньому відпочивати.Адже саме балкон гарантує гарний вид на красиві навколишні пейзажі, яким можна милуватися годинами.

 

Сьогодні пропонуються проекти дерев'яних будинків з балконом навіть для маленьких споруд на ділянках, що перебувають в щільно забудованих районах.У таких випадках балкон незамінний, адже на першому поверсі нічого не буде видно, так як вид з вітальні буде затулятися сусідніми будинками.

Источник: proekt-sam.ru

Возможно, вам понравится:

двоповерховий будинок з балконом 8х10 м
двоповерховий будинок з балконом 8х10 м

До 2016 року в Москві розселять всі «зносяться» п'ятиповерхівки - Комсомольська правда
.. Так званого першого періоду індустріального домобудівництва.До них відносяться в основному панельні житлові будинки з маленькими кухнями, суміщеними санвузлами, суміжними кімнатами, без сміттєпроводів, іноді - без балконів... Тобто в 2016 році всі «зносяться» серії будинків зникнуть.

Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Будинків з Цоколем
  2. Проекти Цегельних Будинків з Басейном
  3. Проекти Цегельних Будинків з Гаражем