Проекти будинків і котеджів площею понад 500 метрів

Декабрь 24, 2014 – 05:17

Акция! Проект дома бесплатно! Смета-спецификация бесплатно!  

Габарити будівлі

Норми розташування житлового будинку на ділянці.Відступ від червоної лінії дороги - не менше 5 м і не менше 3 м від житлових вулиць.Червона лінія в містобудуванні - це умовна межа, що відокремлює проїжджу частину вулиці, проїзду, магістралі, площі від території забудови.Відстань між житловими будинками на сусідніх ділянках з метою пожежної безпеки має бути від 6 до 15 м залежно від ступеня вогнестійкості споруд.Рекомендується для зручності ремонту та обслуговування розміщувати будівлю зі зміщенням до однієї з бічних меж ділянки, але відстань від огорожі до стіни не може бути менше 1-1, 5 метра, в цьому випадку необхідно отримати письмову згоду господаря сусідньої ділянки.Як правило, забудовники дотримуються загального правила забудови вулиці, орієнтуючись на зміщення сусідніх будівель.Якщо Вам хочеться, щоб гараж своїми воротами дивився безпосередньо на вулицю, необхідно враховувати червону лінію дороги і ні в якому разі не виходити за її кордон.

Услуга подготовки 3-d модели дома в выбранных материалах отделки фасада.Матеріал стін

Обмежуючи пошук проекту параметром матеріал стін, будь ласка, враховуйте, що в більшості випадків можлива заміна матеріалів і конструкцій, зазначених у документації на обрані Вами.Тому щоб розширити пошук можна вказувати декілька значень  

Цокольний поверх

Обмежуючи пошук проекту параметром цокольний поверх, будь ласка, враховуйте, що в більшості випадків можливе доопрацювання обраного Вами проекту в частині розробки документації на цокольний поверх.Тому якщо відповідний проект не буде знайдений, розширте пошук, встановивши значення Не важливо.

Гараж або навіс

Потрібні дуже несуттєве внесення змін до робочу документацію для того, щоб доопрацювати креслення навісу до повноцінного гаража.Також обмежуючи пошук проекту параметром Гараж або навіс, будь ласка, враховуйте, що в більшості випадків знаходиться можливість доопрацювати готовий проект виконавши прибудову-гараж.

Источник: www.cottageplans.ru

Возможно, вам понравится:

Котедж з басейном в КП Чисті
Котедж з басейном в КП Чисті

Пам'ятники особливої ​​секретності - Новий газета в Санкт-Петербурзі
.. Уряд Санкт-Петербурга був створений в 2004 метрів.

Три раніше втрачених храму будуть відновлені до 2015 року в Москві - РІА Новини
"Будуть відновлені три храми - Іоанна Предтечі при Новодівичому монастирі, храм Преображення Господнього на Преображенській площі і храму святого князя Володимира в будівлі Московського єпархіального будинку ..... "Складена орієнтовний кошторис.

Ці храми стануть мостами між минулим і майбутнім - Газета Праця
Березень sohraneny ucelevšie склепіння, smontirovana Нова дах, vospolneny nedostaûŝie предмети цегляної кладки.До кінця цього року .. Особливості проекту.


Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Будинків з терасою
  2. Проекти Цегельних Будинків з Мансардою
  3. Проекти Цегельних Будинків із Двома гараж
  4. Проекти Цегельних Будинків Без Гаража
  5. Проекти Цегельних Будинків з Гаражем