Проекти Цегельних Будинків з терасою

Згідно з проектом будинку з цегли (газобетону), ці приміщення, включаючи хол з сходами

Ноябрь 25, 2014 – 03:24

Проект одноповерхового будинку
"Репутація"-класичний будинок на дві сім'ї  
(Проект котеджу 155B-2K)  
«Репутація» - класичний будинок на дві сім'ї  
Якщо в планах значиться зведення будинку на дві сім'ї, варто звернутися до спадщини класичного стилю: його монументальність, вагомість якраз відповідають вимогам, що пред'являються до подібної споруді.Окрім іншого, такий будинок недвозначно свідчить про високий соціальний статус мешканців: недарма представлений тут проект названий «Репутація».
Планування цього будинку з газобетону (цегли) організована таким чином, що при бажанні мешканці квартир можуть зовсім не зустрічатися один з одним.У будинку два окремі входи, тераси з боку дворового фасаду і балкони на другому поверсі можуть бути розділені глухими перегородками.Якщо говорити про внутрішній простір будинку, сполученими є лише технічні приміщення на першому поверсі з боку головного фасаду.
Чільним при створенні цього проекту котеджу став принцип симетрії, причому простежується він як у дизайні фасаду, так і у внутрішній плануванні: обидві квартири абсолютно ідентичні, обидві мають двома повноцінними поверхами.
Перший поверх кожної квартири в основному відданий під гостьову зону - це частково розташована в заскленому еркері простора вітальня з кутовим каміном, а також кухня-їдальня.Згідно з проектом Будинок з цегли (газобетону), ці кошти, в тому числі зал зі сходами на другий поверх, можуть бути об'єднані в студії.
Гостьовий простір розширено за рахунок прибудов - терас, обладнаних власними виходами з боку дворового фасаду.Розміри терас припускають можливість розміщення там додаткових обідніх груп.
На першому поверсі кожної квартири, крім того, знайшлося місце для відокремленого кабінету, зміщеного до головного фасаду.Тут же розташована підсобна група: тамбур, передпокій з гардеробом, а також службове приміщення, згадане вище.
На другому поверсі цього цегельного (газобетонного) будинку розташована приватна група: кожна квартира має трьома спальнями, причому дві з них є суміжними.Ці спальні мають виходи на загальний балкон, розташований з боку дворового фасаду.Третя, мала, спальня є ізольованою, її єдине вікно виходить на головний фасад.
Всі приміщення другого поверху, включаючи загальні ванні кімнати, згруповані навколо холів, обладнаних власними зонами відпочинку.
Детально про проект:

Источник: www.facebook.com

Возможно, вам понравится:

Котедж з басейном в КП Чисті
Котедж з басейном в КП Чисті

Ключове слово - "ТЕП" - РИА OmskPress
Predlagalos, щоб звільнити від žilcov декількох плоскою будинку Komendantskogo і для початку ustroit є dejstvuûŝuû постійну експозицію, posvâŝënnuû Ф.М.

Реновація Вируського гімназії обійдеться в 3,5 мільйона євро - DELFI.ee
Це цікавий проект, який вимагатиме від Nordecon застосування досвіду, отриманого в ході відновленні старовинних будівель, і не тільки ", - додав він.Школа є найстарішою будівлею в Виру і одночасно є історичним монументом.

Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Будинків Фотографії
  2. Проекти Цегельних Будинків з Сауною
  3. Проекти Цегельних Будинків з Мансардою
  4. Проекти Цегельних Будинків з Гаражем