Проекти Цегельних Елітних Будинків

Елітні і VIP будинку

Ноябрь 16, 2014 – 02:28

Проекти будинків із цегли

Якщо ви можете дозволити собі розкішні заміські апартаменти,, розміщені в цьому розділі каталогу, розроблені з особливою ретельністю, щоб задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів.

 

Як ми створюємо елітні проекти котеджів?

 

Зв час роботи за індивідуальними замовленнями ми змогли накопичити солідну проектну базу, а також список вимог, які зазвичай заможні клієнти пред'являють до своїх заміських резиденціях.Об'єднавши досвід і ці вимоги, ми отримуємо унікальну можливість створювати закінчені проекти, що увібрали в себе традиційні атрибути розкоші: сауни, кімнати відпочинку, гараж на кілька машин і т.д.

 

Проекти елітних будинків і котеджів можуть бути різними!

 

Заміські вілли, особняки - це відокремлені представники приватних житлових будівництв, головні риси яких: великі розміри, архітектурна складність і багатство обробки.Але, при всьому цьому проекти особняків можуть бути і досить невеликими - 250-400 квадратних метрів.У нас ви знайдете такі проекти і ще більш розкішні будівлями, площею від 400 квадратних метрів.Як ми вже відзначали, проекти VIP житла рясніють такі деталями, як незвичайна архітектура, наявність басейну, спортзалів, більярдних кімнат і т.д.

 

Вивчаючи проекти елітних заміських будинків, ви побачите, що їх реалізація буде відмінним вкладенням в нерухомість.Чому? Вся справа в тому, що наші фахівці при розробці проектів використовували суміщення практичного та комерційного підходів.Тобто, при складанні проекту вибиралися найбільш оптимальні технічні рішення в плані матеріалів, їх вартості і довговічності, плюс, архітектурна складова опрацьовувалася таким чином, щоб надалі вартість нерухомості на вторинному ринку тільки зростала.

 

Вибираючи наші проекти елітних особняків, ви робите неоціненний внесок у загальну справу пасивного інвестування.Окремо відзначимо, що всі проекти розраховані на максимальну довговічність, так що особняк стане справжнім фамільним гніздом, гордістю роду.Почніть створювати майбутнє прямо зараз. Ми з радістю допоможемо вибрати відповідний проект, відштовхуючись від ваших потреб.Якщо ви не хочете витрачати час на пошук проекту, але при цьому маєте список чітких вимог до майбутнього будинку, зв'яжіться з нами, і ми запропонуємо найбільш підходящий готовий проект.

Источник: ml-stroy.ru

Возможно, вам понравится:

Котедж з басейном в КП Чисті
Котедж з басейном в КП Чисті

Куди йдуть ціни на московські квартири? - Московський комсомолець
За оцінкою veduŝego маркетологи компанії «Пересвет-Інвест» Ольга Маркова, 1 кВ.м в столичних новобудовах (без урахування елітного ЦАО) в кінці червня коштував 214,6 тис.руб. За перший літній місяць один .. 21,1%, в доларах 17,5%.

Електростанцію перебудують в елітний будинок - Дни.Ру
Електростанцію перебудують в елітний будинок.13:26 / 07.17.2014. Електростанція Баттерсі. Фото: GLOBAL LOOK прес. 1/1 .. в prevratili Німеччина АЕС в парку атракціонів.У Росії подібні проекти теж існують, правда поки що більше на папері.Незвичайний архітектурний ..


Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Невеликих Будинків
  2. Проекти Цегельних Красивих Будинків
  3. Проекти Цегельних дачних будинків