Проекти Цегельних Невеликих Будинків

Проекти

Май 19, 2014 – 14:55

Проект будинку 52-02

В Росії будівництво маленьких будинків за проектами сьогодні як ніколи затребуване, що в першу чергу пояснюється обмеженою кількістю ділянок з розвиненою інфраструктурою поблизу міст.Тому якщо ви є власником невеликого шматка землі і прийняли рішення побудувати заміську нерухомість, то розділ нашого сайту - «Проекти малих будинків» буде вельми актуальне.Тут ви зможете ознайомитися з особливостями будівництва невеликих будинків, переглянути типові проекти маленьких будинків з піноблоків, цегли та газобетону.Замовник зможе за своїм бажанням і потребам підібрати той чи інший варіант виконання, замовити розробку індивідуальної документації або ж будівництво одноповерхових будинків під ключ і таким чином позбавити себе від головного болю.

 

Види проектів невеликих будинків

 

Компанія «А-Дому» на сьогоднішній день є лідером у сфері будівництва заміської нерухомості, про що можуть свідчити постійно зростаюча клієнтська база і велика кількість вдячних відгуків наших замовників.Ми можемо запропонувати вам:

 

   
 • Проекти маленьких одноповерхових будинків до 150 кв.м - найпопулярніші серед інших будов економ-класу. Саме така площа являє собою золоту середину, яку багато хто намагається знайти.Таке житло зможе з комфортом розмістити сім'ю з 3-4 чоловік.
 •  
 • Проекти будинків 8 на 10, 10 на 6, 9 на 12 та інших розмірів - найбільш оптимальний варіант для невеликих земельних ділянок.У подібній конструкції буде розташовуватися 2-3 спальні, а також все необхідне для зручного проживання сучасної людини.
 •  
 • Індивідуальний проект будинку 6 на 8, 6 на 9, 7 на 8, 7 на 9 і інших розмірів, що відрізняються оригінальними архітектурними рішеннями.
 •  
 • Проект будинку 8, 5 на 8, 5 та інших нестандартних розмірів - оптимальний варіант для місцевості зі складним рельєфом.
 •  
 • Проекти невеликих будинків з цегли, піноблоків і газобетону, найбільш доступні за вартістю, при цьому відповідають всім необхідним вимогам міцності і комфорту.Стіни подібних будівель швидко зводяться і дозволяють істотно заощадити.
 •  
 • Проекти 8 на 11, 6, на 11, 9, на 11 та інші, розраховані на проживання невеликих сімей і є найбільш економічними будівлями.Таку нерухомість можна розмістити на невеликій ділянці.
 •  

 

Професійне проектування маленьких будинків

 

Підготовка документації майбутньої нерухомості є базовою основою, спираючись на яку надалі виконується будівництво.Тому, найважливішим фактором при споруді житла є професійний підхід до всіх етапів зведення.Адже саме від того, наскільки правильно була підготовлена документація, підібрані матеріали, а також проведені будівельні роботи і залежатиме...

Источник: www.a-doma.ru

Возможно, вам понравится:

Котедж з басейном в КП Чисті
Котедж з басейном в КП Чисті

Будинки на вулиці Мінаєва в Ульяновську поголубеют: їх розпишуть «під духовність»

- Mangazia
Проект буде доопрацьовуватися з урахуванням того, що в Ульяновську живуть представники різних конфесій.У будь-якому ..

Що треба знати про перепланування-2. Знесення стін і об

- Моя область << >>, Москва
Це середнє, що ви періодиці zatragivat obŝedomovoe майно (земельний) Це вимагає мотузяну подія Загальні збори всі поміщики житлового будинку.Розпорядження загальнобудинкових майном - прерогатива загальних зборів всіх власників.

Похожие статьи:

 1. Проекти Монолітно Цегельних Будинків
 2. Проекти цегельних печей для Будинки
 3. Проекти Цегельних Елітних Будинків
 4. Проекти Цегельних Красивих Будинків
 5. Проекти Цегельних мансардне Будинків