Проекти печей і камінів в будинку

Декабрь 23, 2014 – 05:17

проект камина для дачи Багато людей, які вирішують облаштувати для себе власне заміське житло, стикаються з проблемою його опалення - що краще вибрати, який варіант більше підійде саме для вашого будинку? Для таких цілей, як правило, найчастіше використовують різні проекти камінів і печей.

Правила розміщення печі в будинку

 

Щоб правильно облаштувати піч, слід враховувати поверховість будівлі, матеріали та розміри огороджувальних конструкцій, а також особливості архітектури споруди.Печі слід розміщувати біля зовнішніх або внутрішніх стін, відповідно до внутрішнім інтер'єром приміщення.Якщо піч перебуває у внутрішньої стіни, то вона має гарну ефективністю, віддаючи більшу кількість тепла.

 

Незважаючи на це, таке місце розташування має деякі недоліки.Приміром, холодні потоки повітря, які стеляться у підлоги, поширюються від зовнішніх стін і вікон до печі, що стоїть посередині приміщення.У результаті цього виходить, що домогтися більш-менш рівномірного поширення тепла досить-таки складно, так як гріють поверхні печі знаходяться в одному місці кімнати, а охолодження, в свою чергу, здійснюється за рахунок зовнішніх стін і вікон.Крім цього, перегрів стелі в цьому випадку стає вище допустимих норм.

 

камин из кирпича Розміщення печей біля зовнішніх стін, в свою чергу, призводить до того, що її експлуатація та планувальні рішення приміщення значно погіршуються.Як показує практика, найкраще віддавати перевагу компромісним рішенням: печі розташовуються таким чином, щоб камінна частину і топлообміну виходили в житлові кімнати, а варильна частину і топка - на кухню.

 

Тут ви можете подивитися інші правила ефективної і правильної кладки печей і камінів у вашому будинку

 

Вибираючи найбільш зручне розташування опалювальних печей, слід враховувати те, що тепловіддача їх поверхонь, які звернені в кожне приміщення, повинна покривати втрати тепла цих приміщень.

 

Найкраще облаштовувати печі поруч з внутрішніми капітальними стінами, там, де йдуть димові канали.

 

Проекти печей і камінів в однокімнатному будинку

 

В однокімнатному будинку краще зробити відкриту установку печі, при якій тепло віддавати будуть всі її поверхні.В іншому випадку сторони печі стануть віддавати тепло назовні, що підвищить витрату палива.

Источник: proekt-sam.ru

Возможно, вам понравится:

Цегляні печі для дому
Цегляні печі для дому

Будинки на вулиці Мінаєва в Ульяновську поголубеют: їх розпишуть «під духовність» - Mangazia
Проект буде доопрацьовуватися з урахуванням того, що в Ульяновську живуть представники різних конфесій.У будь-якому ..

Що треба знати про перепланування-2. Знесення стін і об'єднання просторів - Моя область << >>, Москва
Це середнє, що ви періодиці zatragivat obŝedomovoe майно (земельний) Це вимагає мотузяну подія Загальні збори всі поміщики житлового будинку.Розпорядження загальнобудинкових майном - прерогатива загальних зборів всіх власників.


Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Елітних Будинків
  2. Проекти Цегельних Невеликих Будинків
  3. Проекти Цегельних мансардне Будинків