Проекти

Октябрь 18, 2014 – 20:19

Бажання побудувати родове гніздо або просто свій окремий будинок завжди розбурхує наше самолюбство. Хочеться побудувати не просто дачу з можливістю щасливою короткочасної річного життя, а великий теплий справжній будинок, здатний прийняти численних гостей. Істинним втіленням подібного житла є справжній, довговічний, міцний і красивий цегляний будинок. Чому саме цегляний? Та тому, що цегла має сукупністю таких якостей, як надійність, вогнетривкість, довговічність і екологічність, що роблять його абсолютним лідером серед інших будівельних матеріалів. До того, ж можливість вибору (силікатного або глиняного) виду цегли дозволяє сильно заощадити на будівництві (до 40%). Однак при цьому треба пам'ятати, що силікатна варіант підходить, швидше, для південний широт, так як сильно поступається в морозо-і вологостійкості своєму глиняному побратиму.

 Наша транспортная компания " Арт-Транс " предоставляет услуги перевозка автомобилей по всей территории Украине. Благодаря нам Вы сэкономите деньги, время. Мы дорожим своей репутацией, для нас важно качество и надежность. За дополнительной информацией обращайтесь к нашим специалистам.

Мало хто з людей, які зважилися здійснити будівництво власного будинку, детально уявляють собі майбутню споруду. Тим більше, що це зовсім необов'язково, так як в кожній будівельній фірмі ви знайдете вже готові проекти цегляних будинків, які задовольнять всі ваші бажання і потреби. Основним плюсом типового проекту є швидкий підрахунок загальної вартості споруди, і можливість практично відразу приступити до безпосереднього будівництва. Готові проекти цегляних будинків відрізняються дешевизною і відсутністю необхідності довгого виготовлення відповідної документації (порівняно з індивідуальними проектами).

Якщо ж у вас є бажання побудувати не просто цегляний будинок, а котедж, то і в цьому випадку вам допоможуть знайти найбільш підходящий варіант. Готовий цегельний котедж забезпечений всіма необхідними інженерними системами і включений разом з іншими будинками в загальну комунікаційну систему, а його розташування в селищі з розвиненою інфраструктурою роблять життя в ньому зручною та комфортною. Переваги життя в котеджному селищі полягають у відсутності необхідності займатися насущними проблемами, пов'язаними з каналізацією, електро-і водопостачанням. Сучасний готовий цегляний котедж є прекрасною альтернативою міській квартирі, дозволяючи з'єднати принади відокремленій заміського життя і комфорту міського житла, і на сьогоднішній день є одним з найбільш вдалих об'єктів для капіталовкладень.

Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Будинків 200 М2
  2. Проекти Цегельних Будинків 9Х9
  3. Переваги цегляних будинків