Проекти

Октябрь 21, 2014 – 13:55

При створенні робочої документації в проект цегляного будинку закладається, як правило, керамічний або силікатна цегла. Залежно від кліматичних особливостей регіону, де планується будівництво котеджу, товщина кладки несучих зовнішніх стін за проектом може становити від 250 до 640 мм. Завдяки новим енергозберігаючим технологіям існує можливість зниження маси цегли в стінах будинку за рахунок використання ефективних сучасних утеплювачів. Так, красивий цегляний котедж, за проектом якого передбачена кладка (250 мм) з утеплювачем з екструдованого пінополістиролу (150 мм) і облицювальною шаром цегли (120 мм) з теплозбереження буде краще, ніж будинок з суцільною цегляною кладкою зовнішніх стін 640 мм. Використання сучасних утеплювачів в будівництві будинків є економічно вигідним. Саме тому наші фахівці при створенні проектів будинків завжди застосовують нові енергозберігаючі технології.

Предлагаем Вашему вниманию удивительную возможность 3d панорама, дополнительную информацию вы сможете получить посетив наш сайт http://3dpano.pindora.com , незаменимое решение для интернет- магазинов, сайтов музеев, выставок, галерей, обращайтесь к нам и мы сделаем все на высшем уровне по доступным ценам.

Як правило, в будівництві заміських будинків використовується порожниста керамічна цегла, який за рахунок наявності всередині повітряних пустот володіє хорошими теплозберігаючих властивостями. Повнотіла цегла найбільш часто застосовується при влаштуванні стояків вентиляції в цегляних будинках, хоча на сьогоднішній день для цього розроблені більш легкі та ефективні матеріали з модулів керамзитобетону.

Якщо проект будинку передбачає камін, для будівництва каміна може використовуватися повнотіла цегла. При цьому звід і під топки виконуються з шамотного (вогнетривкої) матеріалу, якщо крім дров використовуватиметься кам'яне вугілля. Такий проект цегляного будинку з каміном можна вибрати в даному розділі каталогу готових проектів.

Тут можна ознайомитися з фото та планами готових проектів. Крім описаних вище матеріалів, в будівництві заміських котеджів часто використовується і поризована цегла. Його розміри можуть в шістнадцять разів перевищувати обсяг простого стандартного цегли.

Поризований цеглу або камінь виробляється з глини з домішкою деревної тирси, які вигорають при випалюванні, утворюючи в тілі порожнечі. За рахунок своєї структури такої цегла володіє меншою вагою і кращими теплозберігаючих властивостями, ніж звичайний пустотілий. У заміському будинку з поризованного цегли довше зберігається тепло. Взимку в такій будові не холодно, а влітку не спекотно. Тому в сучасні проекти для будівництва цегляних будинків часто закладають порізованниє великоформатні цеглу.

Тип проекту: Цегляні будинки

Загальна площа: 37.5 кв. м.

Житлова площа: 22.3 кв. м.

Площа забудови: 48.3 кв. м.

Склад документації: повна документація (архітектурно-будівельний розділ, внутрішні інженерні мережі з водопостачання, каналізації, опаленню, електроустаткування, специфікації будівельних матеріалів)

Cтоимость - 25000 рублів.

Безкоштовна доставка проекту кур'єрською поштою в будь-який населений пункт Росії.

Орієнтовна вартість будівництва 787500 рублів. (вартість матеріалів та робіт з будівництва фундаменту, стін, перекриттів, даху, вікон і дверей із соснових порід дерева, зовнішньої обробки фасадів будинку)

Фундамент: стрічковий монолітний з / б

Зовнішні стіни: багатопустотний цегла 250 мм., Утеплювач 100 мм., Декоративна штукатурка по сітці

Перекриття поверху: по дерев'яних балках

Дах: горищний, покриття - цементна черепиця Braas

Одноповерховий житловий будинок призначений для цілорічного проживання сім'ї з двох чоловік або як додаткове будова до основного будинку. Опалення та гаряче водопостачання будинку здійснюється від газового котла, встановленого на стіні всередині санвузла.

Похожие статьи:

  1. Проекти цегляних будинків
  2. Проекти цегляних будинків и ukrelectro.com.ua
  3. Проекти цегляних будинків з мансардою
  4. Проекти Цегельних Будинків із Двома гараж
  5. Проекти Цегельних Будинків Без Гаража