Ціна квартир в монолітно-цегляних будинках дорівнює вартості

Ноябрь 28, 2014 – 03:27

Недвижимость За даними Аналітичного центру «Індикатори ринку нерухомості», на ринку новобудов населених пунктів Підмосков'я в 5-30 км від МКАД середній рівень цін в монолітно-цегляних будинках зіставимо з вартістю панельного житла.Так, в кінці 2010 р. квартира площею 68 кв.м обійшлася б покупцеві в середньому в одну і ту ж суму - близько 3, 96 млн руб., Незалежно від матеріалу будинку. Для порівняння: у Москві середня вартість метра в монолітно-цегляних новобудовах на 30% вище, ніж в панельних об'єктах, а різниця у вартості квартир ще більше, т.к. Площі квартир в монолітних цегла Domaha suŝestvenno prevyšaût розміри корпусу панелі.

 

У 2010 р. ринок новобудов Підмосков'я в 5-30 км від МКАД був досить стабільним.Кількість об'єктів, що пропонуються тут на продаж, незначно зросла за рік (з 341 до 348 будинків), частка панельних і монолітно-цегляних будинків залишилася на рівні початку року (37% і 63% відповідно).За даними дослідження, «Весь ринок новобудов Московського регіону за 3-4 кв.2010 року. Порівняльний аналіз », в кінці 2010 р. в населених пунктах Підмосков'я середньої віддаленості реалізовувалося 128 панельних об'єктів і 220 монолітно-цегляних будинків.

 

Недвижимость Примітно, що на відміну від ринку новобудов Москви або ближнього Підмосков'я, де в 2010 р.відзначалося зростання кількості панельних будинків, в 5-30 км від МКАД число новобудов типових серій практично не змінилося в порівнянні з початком року (128 проти 126 об'єктів).Для порівняння: у столиці обсяг пропозиції панельного житла за той же період виріс на третину (з 29 до 38 будинків), а в ближньому Підмосков'ї - на 11% (з 98 до 109 об'єктів).

 

На думку фахівців www. , Основною причиною відсутності зростання пропозиції панельних новобудов у Підмосков'ї середньої віддаленості є те, що сюди «не поспішають» великі столичні домобудівні комбінати, що зводять типове житло.Вони воліють освоювати площадки в ближньому Підмосков'ї, т.к. тут більше ємність попиту і вище рівень цін на квартири.Крім того, монолітно-цегляна житло, що будується в 5-30 км від МКАД, по площі та вартості квартир нерідко можна порівняти з панельним.Іншими словами, частка економічного житла в Підмосков'ї середньої віддаленості істотно вище, ніж у ближньому Підмосков'ї і тим більше в Москві.

Источник: www.irn.ru

Возможно, вам понравится:

Цегляні печі для дому
Цегляні печі для дому

"Кемер" Вирізати язик не proglotil - NGS.NOVOSTI
Dorevolûcionnyj цегляний будинок на Червоних аркушів (točnee два srosšihsâ будівлі, які були побудовані raznymi vladelcami) після купівлі його stoličnymi Інвесторам Став перші практичні випадки в Новосибірську celenapravlenno sozdannogo модних місць.


Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Елітних Будинків
  2. Проекти Фінських Цегельних Будинків
  3. Проекти Двоповерхових Цегельних Будинків