Проектно-будівельна документація для зведення заміського будинку и лестница из металла

Декабрь 26, 2017 – 11:05

Для того, щоб почати будівництво будинку на заміській ділянці, необхідно підготувати пакет документів і ескізів. Першим ділом потрібно скласти ескізний проект. Це загальний план майбутнього заміського будинку або котеджу, куди, не заносяться найдрібніші деталі. Тут можна розглянути фасад і накреслену планування кімнат.

Оригинальная и надежная лестница из металла станет прекрасным украшением вашего дома.

Ескізний і робочий проект в обов'язковому порядку доповнюється проектно-будівельною документацією. У пакет документів входить певний перелік документів, а також грамотно складена пояснювальна записка.

Проект будинку складається з двох частин:
• архітектурно-будівельна частина;
• інженерна частина.

Якщо будинок зводиться в межах міста, необхідно збирати повний пакет документації з проектування. Якщо будинок будується за містом, необхідно скласти лише архітектурний проект. Іпотека на будівництво приватного будинку.

У пакет архітектурної документації входять відомості креслень, дані про розроблений ескізних і робочих проектів, а також плани поверхів і фасаду з усіх боків. Як правило, архітектурна документація доповнюється декількома кресленнями вертикального перетину котеджу або будинку. Архітектурна документація також складається їх точного плану покрівлі, експлікації підлог і відомості столярних виробів. До документації прикріплюється ліцензія.

Архітектурний проект з усією додається документацією дає можливість фахівцям, які в подальшому будуть працювати над будівництвом будинку, знати про всі конструктивних та інженерних особливостях споруди.


Для того щоб якісно і без помилок скласти архітектурний проект, а також за короткий проміжок часу зібрати всю необхідну дозвільну документацію, рекомендується звертатися за допомогою до фахівців, які працюють в будівельних компаніях.

• Планування дачної ділянки
• Юридичні аспекти проектування приватного будинку
• Норми розташування житлового будинку на ділянці. СНиП 30-02-97 Планування і забудова територій садівничих об'єднань.

Дуже важливим складовим архітектурного проекту є робочі креслення, які необхідні для того, щоб будівельна бригада якісно і без затримок у часі виконала свою роботу. Над складанням робочих креслень треба добре потрудитися, але буде краще задіяти сили і знання кваліфікованих архітекторів. Коли говорять, що для зведення заміського будинку потрібна проектно-будівельна документація, маються на увазі саме робочі креслення й інші вищезгадані складові.

Похожие статьи:

  1. Плануємо будівництво цегельного заміського будинку и интерьер audi q5
  2. З якого матеріалу будувати заміський будинок: цеглу або дерево?
  3. Який будівельний матеріал вибрати для зведення свого майбутнього будинку