Проектування будинків бізнес-класу

Сентябрь 20, 2016 – 07:04

Зараз більшості забудовників очевидно, що проект будинку - це найперший і, можливо, найважливіший етап на шляху до власного будинку. Є тисячі готових проектів будинків, але якщо ми говоримо про будівництво будинку площею від 300 кв.м., найчастіше з цегли або клеєного бруса, і часто в організованому котеджному селищі високого рівня, - в цьому випадку забудовник так чи інакше приходить до висновку про необхідності проектування індивідуального будинку. Індивідуальний проект буде відповідати всім потребам і побажанням сім'ї, буде враховувати навколишню забудову і особливості ділянки.

Качественное и профессиональное проектирование дома днепропетровск, наши специалисты учтут все ваши требования.

Процес індивідуального проектування будинку зазвичай проходить наступним чином. На першій зустрічі з замовником Головний архітектор студії намагається максимально зрозуміти потреби замовника і його сім'ї, а також особливості прив'язки майбутнього будинку до ділянки. Після рішення попередніх організаційних питань (узгодження вартості і етапів оплати, термінів, підписання технічного завдання на проектування та договору) починається перший етап - створення ескізів будинку. На цьому етапі архітектор погоджує планування поверхів і фасади майбутнього будинку з замовником, вносячи при необхідності коригування. Після остаточного затвердження ескізу, починається проектування «повноцінного» проекту - Архітектурно-будівельних креслень.


Хорошим прикладом цегляного будинку представницького класу може служити, це триповерховий будинок загальною площею 592 кв.м. У цокольному поверсі розмістилися технічні приміщення, в тому числі приміщення для обслуговування басейну, а також котельня, комори та інші господарські приміщення. Одним з основних побажань замовника була дуже світла і простора вітальня, поєднана з їдальнею і кухнею (але в той же час з можливістю зонування цих приміщень при необхідності в процесі створення дизайн-проекту в майбутньому). Це побажання архітектор виконав за рахунок створення повністю заскленого еркера * з другим світлом **; загальна площа суміщених приміщень вітальні, кухні і їдальні склала більше 67 кв.м. Басейн (що включає приміщення сауни та лазні) виконаний у вигляді прибудови до основної частини будинку, і теж має еркер, який стилістично «підтримує» еркер вітальні. Максимальний комфорт другого житлового поверху забезпечений тим, що кожна зі спалень має свій власний виділений санвузол, а хазяйська спальня ще має вихід на витончений балкон з балюстрадою.

Похожие статьи:

  1. Проекти Цегельних Будинків Економ Класу
  2. Проекти цегляних будинків з мансардою
  3. Особливості будинків різних типів