Етапи будівництва

Ноябрь 16, 2014 – 10:39

Кожному забудовнику необхідно перед початком будівництва знати важливі норми СНиП, які дозволять створити правильний варіант проекту будинку для вузького земельної ділянки. В таких нормах зазначено оптимальну відстань, дотримуване між об'єктами і ділянками. Не менш важливим організаційним моментом будівництва є дотримання протипожежних технологічних розривів.

Наши профессионалы помогут Вам выбрать и сделать оригинальный и индивидуальный текстиль для ресторанов , мы гарантируем надежность и качество.

Досить легко дотримуватися всіх норм, якщо ширина будівельної ділянки перевершує габарити майбутнього будинку, але що ж робити, якщо ділянка під забудову дістався вузький? Про це ми постараємося вам більш детально розповісти в нашій статті.

У такій ситуації, природно, є один оптимальний варіант - зведення вузького будинку. Не варто вважати, що це рішення якимось неприємним чином позначиться на комфортності і надійності будинку, адже в такому випадку головне - це професійний і творчий підхід.

Будівництво будинку на вузькій ділянці

Для початку необхідно задуматися над самим проектом будинку і визначити його необхідну ширину за допомогою зіставлення абсолютно всіх варіантів топографічної прив'язки будинку і "укладки" в норми СНиП.

Перед тим моментом, коли почнеться безпосереднє будівництво фундаменту і стінових конструкцій, необхідно досконально знати наступні норми:

Для того, щоб проживання в вашої резиденції було максимально комфортним, типова площа вітальні кімнати повинна становити не менше 16 м2

Решта житлові кімнати, їдальня або кухня не можуть бути за сукупною площі менше 7 або 8 метрів квадратних

Міжкімнатні експлуатаційні проходи необхідно робити шириною, достатньою для комфортного використання. Рекомендований параметр 85 - 100 см. У тому випадку, якщо в будинку проживають інваліди, то не менше 115 см.

Передпокій важливо спорудити шириною не менше 140с м, при тому, що ширина туалету передбачається в параметрах понад 0,8 метрів.

При всьому цьому необхідно пам'ятати золоте правило всіх будівельників: кімнатна довжина не повинна перевищувати ширину більше ніж в два рази. При порушенні цього, кімната буде здаватися дискомфортної і досить витягнутою.

Існуючі варіанти планування вузьких будинків

Дуже рідко вузькі будинки будуються з одним рівнем, так як зазвичай на першому поверсі, в цьому випадку, розташовують необхідні приміщення (кухня, туалет, комора), а на другому житловому рівні вітальню, спальні та інші кімнати. Одноповерхова типове зведення вузьких будинків передбачає створення тільки маленьких дачних споруд. Але, в більшості випадків, це залежить тільки від побажань і вказівок замовника і від числа людей, які будуть проживати в майбутній будівлі.

Багато власників ділянок створюють проект майбутньої споруди своїми силами, озброївшись деякими знаннями, міліметрової папером, простим олівцем і лінійкою. Нерідко на другому поверсі розташовується додатковий санітарний вузол і гардеробна кімната, так як на першому практично все місце займають такі господарські приміщення, як комора, котельня і кухня.

Для створення найбільш просторого приміщення загальною кімнати або вітальні, зазвичай кухню об'єднують з однією з кімнат, таким чином, виходить студія, яка віддалено нагадує їдальню. Також можна об'єднати і передпокій з вітальні, при цьому їх поділ відбувається за рахунок використання різних матеріалів статі.

На першому рівні ви можете спокійно розташувати просторий санітарний вузол з душовою кабінкою або без неї, а вище спорудити і туалет, і ванну кімнату.

Для того щоб переміщення між поверхами було найбільш комфортним, необхідно вивести драбину в маленький коридорчик, щоб максимально заощадити місце в вузьких будинках роблять один з варіантів гвинтового споруди. Зазвичай забудовники використовують драбину, яка веде на другий поверх на больцах і починається з вітальні. Таке рішення не захаращує кімнату і прекрасно вбудовується естетично практично в стиль будь-якого інтер'єрного рішення.

При необхідності можна створити вітальню, висота якої буде в два поверхи, при цьому входи в інші кімнати об'єднуються за допомогою одного вузького коридору. Також буде доречним використання мансарди, як третій поверх.

Для створення гаража можна використовувати площу першого поверху або цоколя. Поруч з ним можна спорудити кімнату під котельню та необхідні підсобні приміщення. При наявності цоколя, ви також фактично будете використовувати три поверхи споруди, що значно додасть комфорту і затишку у вашому домі.

З бокового фасаду, ви можете організувати вхід в тамбур, оскільки якщо її розташувати саме там, то це дозволить використовувати з толком всю площу житлового приміщення для розташування кімнат і меблів.

Похожие статьи:

  1. Проекти Будинків цегляної кладки
  2. Іміджеві проекти будинків з плоским дахом
  3. Як проходить межування земельної ділянки?
  4. Як зробити планування дачної ділянки