При нашому кліматі в цегляному будинку буде тепло взимку, якщо стіни у нього метра три завтовшки. В інших випадках потрібно утеплення. Навіть власники квартир у багатоповерхівках стали утеплювати стіни зовні будинку.

Качественное и быстрое утепление стен пенопластом днепропетровск цена доступна для каждого клиента.

Які матеріали використовувати для зовнішнього утеплення? Для цього цілком підійде так звана ековата, мінеральна вата, можна використовувати скловолокно, пеноизол, пінополістирол. Також є різні теплоізоляційні штукатурки, використовувані для утеплення зовні. Що вибрати?

Наприклад, мінеральна вата здатна відмінно зберігати тепло. Вона пропускає повітря, не горить і коштує недорого. Ековата ще дешевше. До того ж вона додатково просочується антисептиком.

Такі матеріали, як пінополістирол або пеноизол теж максимально зберігають теплоту стін. Вони зручні у використанні. Пінопласт або пінополістирол частіше використовуються у варіантах з примусовою вентиляцією стін, так як вони не пропускають повітря. Такі вентильовані фасади сьогодні дуже популярні.

Утеплення скловолокном вимагає виконання певної технології, наявності інструментів і пристосувань. Тому такий спосіб більше підходить для професійних бригад.

Як виконується утеплення стін зовні полістиролом?
Як правильно утеплити цегляні стіни будинку зовні? Звичайно, у кожному випадку технологія робіт залежить від матеріалів. Найпростіше самостійно виконати роботи з пінополістиролом або мінватою, використовуючи додатково сайдинг. Розглянемо один з найбільш доступних за ціною та монтажу варіантів: утеплення пінополістиролом.


Спочатку звільніть стіну від будь-яких пристроїв: кондиціонерів, антен, труб та ін., Видаліть декоративні матеріали. Доведеться також вирівняти всі нерівності, але у випадку з цегляною стіною таких бути не повинно.

Прикріпіть як рівня знизу під перший шар пінополістирольних плит рівну рейку. Від неї почнемо клеїти плити. Для цього використовується спеціальний розчин, що клеїть (він продається в мішках або на вагу), а потім плити зміцнюються за допомогою спеціальних парасольок. Розчин наноситься на плити. При цьому відступите від краю плити сантиметра три, щоб клей не потрапив на стики. Розчин повинен просохнути протягом пари днів, потім плити додатково кріпляться парасольками на стиках. Завершуються роботи монтажем сайдинга або інших матеріалів.

Похожие статьи:

  1. Заміське будівництво цегельного будинку
  2. Захист стін цегляного будинку
  3. Захист стін цегляного будинку
  4. Поетапне будівництво цегельного будинку
  5. Зовнішнє утеплення цегляних будинків
  6. Оздоблення та утеплення стін цегляного будинку