На сьогоднішній день будівництво з цегли є відповідальним, складним і досить дорогим процесом. Щоб побудувати якісний будинок з цегли, потрібно діяти в суворій відповідності з нормативами будівництва.

Цегла, газобетон, піноблоки - різноманітність сучасних будматеріалів може утруднити вибір людині, далекій від будівництва. Цегла - найпопулярніший і доступний будівельний матеріал в будівництві заміських будинків. Постійно з'являються нові види цегли, що дозволяють виконувати будь-які задуми дизайнерів. Але крім краси, необхідні ще і хороші технічні та експлуатаційні характеристики. Саме тому краще довірити будівництво з цегли професіоналам нашої компанії. Ми виконаємо весь комплекс робіт під ключ максимально швидко і якісно, враховуючи при цьому всі побажання замовника.

Будівництво будинку з цегли під ключ починається з підготовки технічного завдання і вибору технології будівництва, виходячи з ваших ідей і бюджету. Компанія надає вам на вибір як типові проекти будинків, так і індивідуальне проектування.


Проекти можуть бути витримані в будь-якому архітектурному стилі і мати оригінальний і унікальний вид. Щоб розрахувати вартість будівництва будинку з цегли, складається і затверджується докладний кошторис.
Будівництво складається з наступних етапів:

архітектурне проектування;
підготовка ділянки;
будівництво фундаменту;
зведення стін, перекриттів і перегородок;
монтаж даху;
встановлення вікон та дверей;
оздоблювальні роботи і проведення комунікацій.

Будинки з цегли мають масу переваг: це довговічність, міцність, надійність, хороша тепло- і звукоізоляція, гарний зовнішній вигляд, пожежобезпечність, екологічність і т.д., а ще при будівництві будинку з цегли можна втілити в життя будь-які нестандартні проекти і застосувати саму різну обробку.

Похожие статьи:

  1. З чого будувати будинок?
  2. З якого матеріалу будувати будинок?
  3. З чого почати будувати будинок
  4. Виконуй свої мрії, будуй будинок
  5. Як дешево побудувати будинок