Етапи будівництва

Ноябрь 16, 2014 – 12:38

Різні глянцеві журнали та інші ЗМІ люблять видовищне і ефектне елітне житло. Але насправді звичайній людині набагато цікавіше слухати про так званий житло економ-класу. Заміські дачні будинки такого типу цікавлять багатьох, втомлених від міської суєти, повсякденних турбот, які мріють перенестися подалі, до більш спокійного життя. Які ж будинку можна віднести до цієї категорії?

Завдяки нашим фахівцям знайти креслення будівельних елементів та конструкцій можна у спеціальних серіях, Серии на нашому сайті надаються безкоштовно.

Будинки економ класу - це повноцінне житло, побудоване за сучасними технологіями, які дозволяють скоротити вартість квадратного метра.

В першу чергу, це каркасні варіанти. Варіацій їх велику кількість. Вони по праву вважаються найбільш бистровозводімимі. Вартість же подібного будиночка головним чином залежить від того, чи буде він гарєєвим або буде розрахований виключно на літній час.

Коли будуються будинки, розраховані на цілорічне проживання - вони обшиваються спеціальним ізоляційним матеріалом, після цього - обрізний дошкою, і потім можна монтувати сайдинг або вагонку.

Не варто, зрозуміло, забувати про той факт, що вартість будинку економ класу, незалежно від того, з якого матеріалу той будується, залежить ще й від оплати роботи будівельників. Тут якраз економити не рекомендується - запропонувавши роботу людям, що не відрізняються високим рівнем професіоналізму, в майбутньому можна зіткнутися з великими проблемами. Адже нерідко з такими людьми навіть договір не укладається - тому ні про які претензії до кого-небудь і мови бути не може. Потрібно пам'ятати про те, що переробити що-небудь - це складніше, ніж побудувати це ж саме з нуля. Тому плата за усунення помилок, зроблених недбайливими будівельниками, може виявитися досить високою.

Варіацій будинків економ класу чимало - і порівняно невеликі фінансові витрати зовсім не означають, що в кінцевому підсумку вийде щось не найвищої якості. Їх відрізняють розміри. Навіть будинок, виконаний за каркасно-щитової технології, але відрізняється величезними розмірами - непросто назвати економічним. Заміський будинок економ класу - це споруда, яка не відрізняється великими розмірами, але разом з тим пропонує прекрасні умови для проживання.

Похожие статьи:

  1. Будуємо будинки з піноблоків
  2. Чому будинок з цегли краще
  3. Дачний будинок з газобетону