Система каналізації и канализация в частном доме

Август 30, 2016 – 11:08

Техніка облаштування каналізації в приватному будинку досить проста, що дозволяє більшості бажаючих вирішувати це питання самостійно і обійтися без залучення працівників з боку. У тому випадку, якщо ви зіткнулися з необхідністю самостійного монтажу зовнішньої каналізації в приватному будинку - вам слід ознайомитися з рекомендаціями досвідчених фахівців з цієї тематики.

Для вашего дома частная канализация выполненная профессионалами.

Система каналізації
Загальна схема зовнішньої каналізації (з урахуванням необхідності виконання всіх зазначених вище функцій) повинна мати в своєму складі наступні елементи:
систему лотків для збору відходів життєдіяльності людини;
канали їх транспортування до місця утилізації (систему трубопроводів);
саму вигрібну яму (відстійник).

Проектування каналізаційної системи на вашій присадибній ділянці повинно проводитися з урахуванням вимог усіх діючих стандартів і нормативів. Наявність добротно облаштованій каналізації на території заміського будинку є надійною гарантією створення комфортних умов проживання в ньому.


Зовнішня каналізація
До зовнішньої системи каналізації відносять трубопроводи, за допомогою яких стічні води транспортуються в напрямку автономних відстійних споруд. У ряді випадків сюди ж відносять і самі очисні споруди. У разі використання дренажної каналізації рівень вигрібної ями повинен розташовуватися трохи нижче рівня прокладки трубопроводу (тобто останній укладається з невеликим нахилом). Якщо ж у вашій каналізації доставка стічних вод до відстійника здійснюється за допомогою насосів, які забезпечують необхідний натиск, то розміщувати вигрібну яму ви можете на будь-якому рівні. Траса прокладки водостічних труб в цьому випадку нічим не зумовлена і може вибиратися на ваш розсуд (виходячи з якості грунту на ділянці).

Найпростішим варіантом відстійника каналізаційної системи є звичайна вигрібна яма. Принцип експлуатації та обслуговування такої ями дуже простий і полягає в наступному: що стікають по каналізаційних трубах нечистоти накопичуються в відстійнику, де відбувається утилізація легких фракцій шляхом їх просочування в грунт; після наповнення вигрібної ями важкими фракціями, останні видаляються з неї з залученням спеціальної техніки місцевих асенізаторських служб.

Похожие статьи:

  1. Мастер по ремонту стиральных машин в Харькове
  2. Установка накладок на двері своїми руками
  3. Оптимальное такси - онлайн заказ в Киеве