Етапи будівництва

Ноябрь 12, 2014 – 19:16

Для того щоб створити якісний проект, який врахує не лише всі побажання клієнта, але і зіставити їх з наявними технічними можливостями, необхідно дотримати всі етапи його розробки. Існує п'ять етапів для створення робочого проекту вашого майбутнього будинку.

Наш интернет магазин предлагает Вашему вниманию напольные покрытия и разные изделия из термодерева, дополнительную информацию Вы сможете у знать на нашем сайте http://www.arborstudio.com.ua/ . Мы дорожим своей репутацией и своим клиентам предлагаем только самое лучшее.

На першому етапі проводиться розробка концепції будинку. Здійснюється пошук архітектурних рішень, форми, кольору і фактури, а також матеріалів і конструкцій, що передають найбільш повно образ будівлі.

Будинок це, як правило, не ізольоване будова, воно сприймається на тлі певного ландшафту та інших будівель, що обов'язково необхідно враховувати в розробці загальної концепції. Для найбільш повної картини клієнту надаються різні матеріали: фотографії, олівцеві начерки, електронні зображення, тривимірні ескізні малюнки, а також усні консультації.

Розробка ескізного проекту відбувається на другому етапі. На основі створеної раніше концепції будови і технічного завдання відбувається детальне відпрацювання розрізів, фасадів, планів і т.д. Тобто відбувається реалізація обраного проекту в повному обсязі.

Усі матеріали даються у вигляді планувальних креслень. Кілька планувальних схем майбутнього об'єкта показують проект з максимально різних ракурсів і дозволяють, провівши аналіз знайти правильне рішення.

Крім того пропонується також розглянути набір стилістичних варіантів оформлення інтер'єру та фасаду, виконаних з дотриманням усіх архітектурних законів, що також дозволяє замовнику вибрати потрібного ескізного рішення.

Маючи тривимірний ескіз, де клієнт може побачити майбутній будинок з усіх сторін, розставити меблі, зазирнути всередину, розфарбувати підлоги, стіни, стелі і усвідомити, яким буде кінцевий результат.

На третьому етапі відбувається розробка робочого проекту будинку, який є головним документом при зведенні. А, як правило, робочий проект містить в собі декілька частин: архітектурно-будівельну та деталировку будови з опрацюванням розмірів.

Розробку креслень компанія «Сонячний» веде на основі погодженого з замовником ескізного проекту, що виключить нестиковки між ескізом і робочим проектом та можливі помилки.

Четвертий етап цікавий тим, що на ньому відбувається розробка дизайн-проекту інтер'єру. В нього входять ескізна розробка, підготовчі роботи, дизайн-проект з деталізацією планів стін, підлог і стель. Проводиться підбір матеріалів для обробки, побудова 3D-моделі інтер'єру з підбором оздоблювальних матеріалів, колірної гами і елементів декору.

Протягом п'ятого етапу виробляється розробка благоустрою прилеглої ділянки. Виходячи з побажань клієнта, вона може включати в себе передпроектну стадію роботи, а значить, виробляється виїзд на об'єкт, проведення замірів, візуальний огляд території, фотографування, створення замальовок, креслень планування об'єкту з проставленими розмірами. Після всього цього розробляється ескізний проект об'єкта благоустрою.

Потім відбувається аналіз вихідних даних, і створення стильового, колірного і пластичного рішення. Плануються зони, елементи благоустрою та озеленення. Дизайнерські рішення попередньо ілюструються. Всі вони можуть містити до трьох можливих варіантів.

Після чого здійснюється визначення робіт на обраний ескізний варіант, а саме розробка генерального плану благоустрою, грунтуючись на обраному замовниками ескізі. Відбувається розміщення дерев і чагарників, розмітка майданчиків, доріжок, квітників і т.д. Здійснюється розмітка посадочних місць, схем системи освітлення.

Створюється 3D-візуалізація, а значить, будується тривимірна модель ділянки, з підбором оздоблювальних матеріалів, колірної гами, та елементів благоустрою. Вчиняється розробка плану з прив'язкою об'єктів та обладнання, плану розміщення декоративних елементів і малих форм. Відбувається оформлення робочих схем, розгортки, вузлів, деталей, креслень. Проводиться специфікація оздоблювальних матеріалів, а також добірка по кожній ділянці із зазначенням кількості та найменування.

Похожие статьи:

  1. Скільки коштує побудувати цегляний будинок
  2. Ремонт балкона: як правильно утеплити і обробити балкон
  3. Що треба знати, вибираючи проекти з цокольним поверхом