Строительство загородных домов из кирпича.

Август 1, 2016 – 16:47

Цегла виключно готується. При проектуванні і будівництві цегельних будинків, на відміну від будинків з пінобетону та інших пористих матеріалів, як правило, не виникає проблем з несучою здатністю стін і рівномірним розподілом тиску на стіни.
Висока вогнестійкість цегли забезпечує чудовий рівень пожежної безпеки.

Эротические фото предоставляет журнал playboy фото самых прекрасных девушек.

Багата практика будівництва будинків з цегли протягом декількох тисячоліть у всьому світі доводить, що це - один з найбільш довговічних будівельних матеріалів. Заміський будинок з цегли дістанеться не тільки Вашим дітям, але й онукам, а, мабуть, і правнукам. По довговічності цегляні будинки просто нема з чим порівняти - вони побудовані на століття.

Важливий фактор комфорту - велика теплоємність цегли. Він повільно нагрівається і повільно остигає, тому взимку при ладу опалення будинок з цегли далеко не відразу втратить тепло, а влітку в настала спеку в ньому довше зберігається прохолода, ніж в легенях будівлях.

Величезну роль в тому, які будинки ми вибираємо, відіграє психологічний фактор. Цегляні будинки і котеджі виділяються своєю солідністю, грунтовністю, стійкістю. Камінь - синонім надійності; на нього можна покластися. Відчуття капітальності, непорушності створює ні з чим не порівнянне відчуття спокою, безпеки і стабільності.

Будинки з цегли надають архітекторам необмежені можливості для втілення їх творчих ідей і бажань Замовника. Проекти цегляних будинків відрізняються величезним різноманіттям архітектурних стилів і форм, багатством планувальних рішень.
Все це надає нам проста і стара технологія цегляної кладки.

Основний мінус - висока теплопровідність
Основна проблема, пов'язана з будівництвом цегляних будинків, - висока теплопровідність цегли, що вступила в суперечність зі стрімко зростаючою ціною на енергоносії.

У давнину будинку з цегли будували з дуже товстими стінами. Особливо показовими є монастирські споруди, - товщина їх стін досягає півтора метрів. Така товщина стін була потрібна не для міцності, а для кращого збереження тепла.

Зведені за радянських часів житлові будинки найчастіше мають товщину стін в 2,5 цегли, тобто 64 см, відповідно до тодішніх будівельними нормами. Такий товщини стін в ті часи було цілком достатньо, оскільки енергія, що витрачається на опалення, була дешевою. Зараз становище в корені змінилося, енергоносії невпинно дорожчає, і доводиться замислюватися про більш ефективному зберіганні тепла в будинку.

Сучасні будівельні норми значно підвищили вимоги до теплоудержанію житлових будинків. Якщо будувати цегляний будинок відповідно до них і спробувати скласти його зовнішні стіни цілком зі звичайного повнотілої цегли, то вони будуть мати більш ніж двометрову товщину. Зрозуміло, на практиці це неприйнятно. Тому стіни сучасних багатоповерхівок роблять багатошаровими, утепленими.

Індивідуальне будівництво цегляних будинків не обмежена суворим дотриманням нормативів, проте витрати на опалення все одно доводиться враховувати і шукати розумний спосіб зробити будинок досить теплим. Особливо це важливо, якщо потрібно побудувати будинок з цегли для постійного проживання.


Способи поліпшити теплозбереження
Існують різні способи, що дозволяють зменшити тепловтрати крізь стіни будинку, не роблячи їх занадто товстими.

По-перше, поряд з повнотілою, при будівництві цегельних будинків застосовується так званий ефективний (пустотіла, щілинний) цеглина, що має всередині повітряні порожнини, що знижує його теплопровідність. Природно, тут ми маємо компроміс між міцністю і теплозбереженням. Вважається, що оптимальними властивостями володіє саман, в якому щілини становлять близько 50% обсягу.

Також в процесі формування цегли в глиняну масу додають тирсу, які вигорають при випаленні, - залишаються пори. Таким чином, виходить поризована цегла, що має меншу теплопровідність, ніж звичайний.

У поєднанні ці два способи дають порізованниє керамічні блоки - теплозберігаючі та міцний будівельний матеріал. Будівництво будинків з керамічних блоків дозволяє зводити теплі, міцні та довговічні будівлі, що не потребують додаткового утеплення.

По-друге, замість цегли використовуються будівельні блоки з пористих бетонів - пінобетону і газосилікату. Будівництво будинків з піноблоків - найбільш економічний спосіб вирішення проблеми теплозбереження в кам'яному будинку. Будь-який проект цегляного будинку може бути реалізований із застосуванням цих будівельних матеріалів з незначною доробкою. Будинки з піноблоків з товщиною зовнішніх стін 400 мм не потребують додаткового утеплення.

По-третє, можна побудувати цегельний будинок з мінімальною товщиною несучих огороджувальних стін, достатньою для створення необхідної міцності, і утеплити їх зовні. У більшості випадків будівництво будинку з цегли пов'язано з його утепленням.

Утеплення огороджувальних стін
Щоб зробити в кліматі Підмосков'я цегляний будинок з товщиною огороджувальних стін в півметра енергозберігаючим, досить додати шар утеплювача товщиною в 100 мм. Однак при зведенні багатошарових утеплених стін можуть виникнути проблеми, пов'язані з утворенням конденсату всередині стіни, що призводить до намокання і промерзання утеплювача, передчасного руйнування цегли, відшарування штукатурки і інших неприємностей.

Для того щоб уникнути помилок, що призводять до конденсації водяної пари усередині багатошарових стін, будинки з цегли з товщиною стін в півтора-два цегли (при будівництві заміських цегляних будинків, з точки зору несучої здатності, цього буває цілком достатньо) утеплюють зовні одним з двох надійних і перевірених життям способів: або за технологією «вентильований фасад», або шляхом наклеювання плит утеплювача спеціальним складом з подальшим оштукатурюванням (так званий «мокрий фасад»).

У будинках з «вентильованим фасадом» водяна пара з маси утеплювача несеться потоком вуличного повітря, що циркулює в повітряному вентиляційному зазорі, який відокремлює шар утеплювача від зовнішнього облицювання. Дана технологія прекрасно відпрацьована і перевірена часом.

Будинки з цегли, утеплені за методом «мокрий фасад», вимагають використання спеціальної штукатурки з високою паропроникністю. Ця технологія застосовується в Росії не так давно, але, скажімо, в Німеччині будинку з цегли з «мокрим фасадом» успішно експлуатуються вже по 40 років і більше.

зовнішнє оздоблення
Будинок з цегли повинен мати зовнішній вигляд, відповідний його внутрішньої суті: солідною, грунтовної, багатою. Серед способів зовнішньої обробки кам'яних будинків і котеджів можна виділити основні: облицювання цеглою, обробка плиткою або каменем і штукатурка.

Найчастіше будинку з цегли (утеплені і не утеплені) обробляють облицювальною цеглою. Численні різновиди і забарвлення облицювальної цегли дозволяють стилізувати зовнішність будинку під будь-яку епоху і культуру.

Іноді облицювання цеглою використовують при будівництві утеплених дерев'яних будинків з бруса з «вентильованим фасадом». Це - досить розумний спосіб отримати солідний зовнішній вигляд кам'яного будинку за ціною дерев'яного.

Підвісна «вентильований фасад» можна обклеїти плитами штучного або натурального каменю, керамічною плиткою та навіть обробити деревом, поєднуючи, можливо, різні види зовнішньої обробки один з одним.

Штукатурка - найбільш простий і економічний варіант зовнішньої обробки будинків з цегли. Оштукатурені фасади можна оформити в стилі «фахверк» за допомогою дерев'яних рейок і брусів. Таке рішення досить часто використовується для оформлення фасадів першого поверху комбінованих будинків з дерева та цегли.

З чого складається вартість будівництва
Значна ціна будинку з цегли набігає не так через самого матеріалу, скільки через те, що не прийнято використовувати в солідному і довговічне цегляному будинку дешеві конструктивні елементи та оздоблювальні матеріали. Фундаменти цегельних будинків і котеджів робляться полнозаглубленнимі і, як правило, з підвальним поверхом; перекриття - залізобетонними і т. д.

Істотний внесок у вартість цегляного будинку при будівництві під ключ вносить облицювання цеглою. По-перше, через високу ціну самого облицювального матеріалу і роботи, а по-друге, через те, що фундамент доводиться робити ширше на товщину облицювання.

Штукатурка або оздоблення фасаду плиткою, каменем або деревом обійдуться набагато дешевше, ніж облицювання будинку цеглою.

Будівництво будинків із цегли з утепленням стін дозволяє зробити несучі стіни більш тонкими (в два і навіть в півтора цегли), заощадивши на матеріалі і роботі.

В принципі, можна заощадити і на перекриттях, зробивши їх не залізобетонними, а дерев'яними.
Якщо вже економити по максимуму, то вартість цегляного будинку під ключ виявиться набагато вище, ніж ціна такого ж будинку з піноблоків, зате довговічність - набагато більше.

Етапи будівництва будинку з цегли під ключ можна рознести в часі, коли це доцільно з точки зору витрачання бюджету. Перший етап починається з зведення фундаменту і закінчується підбиттям несучої коробки будинку під дах. На другому етапі закривається тепловий контур, утеплюються, якщо це передбачено проектом будинку з цегли, огороджувальні стіни і виконується чорнова обробка. На третьому етапі розлучаються інженерні комунікації, виконується чистове зовнішня і внутрішня обробка, встановлюється і підключається інженерне обладнання: опалення заміського будинку, його водопостачання та каналізація.

Похожие статьи:

  1. Проекти одноповерхових будинків
  2. Як виростити галявину за один день
  3. Проекти Цегельних Будинків Без Гаража
  4. Проекти Цегельних Будинків з Гаражем