Проекти багатоповерхових житлових будинків багатоквартирних

Январь 10, 2015 – 06:29

Проекты многоэтажных жилых домов Будівництво даної категорії поширене переважно у великих житлових утвореннях та містах супутниках.Найбільш виразна архітектура даного типу будівель - зовнішні огороджувальні стіни яких виконані з цегли різних відтінків і фактури.Не дивлячись на значні терміни проектування і зведення вони є основним видом житлового будівництва.Вони формують вулиці наших міст, визначаючи їх значення і статус.Архітектура багатоповерхових житлових будинків значною мірою залежна від природних і кліматичних умов, де ведеться будівництво, ландшафту і містобудівної ситуації.При цьому, незалежно від різного роду факторів, будівля повинна задовольняти як зовнішнім естетичним вимогам, так і внутрішнім - зручності і комфорту проживання людей.Зовнішня виразність будівлі залежить від вибраного масштабу, який диктується навколишнього забудовою, її поверховістю і пластикою фасадів.Важливо не застосовувати однотипні елементи на всій площині фасадів і поверхах.При цьому цілісність фасадів і колірного рішення є головним - кінцевим результатом проектування. Многоэтажный жилой дом по ул. Маршала Жукова в ОмскеСкульптурність, деталировка підпорядковується масштабу людини - виконується це все для нього і він отримує або не отримує комфорт в оточенні архітектурного середовища.     VALIGN = "середній">         Вирівняйте = "центр">      
 

Проект багатоповерхового житлового будинку по вулиці Маяковського, 16 - вул.Маршала Жукова у м.. Омськ.  
Архітектори: Шилін Е.М., Шейла AS

 
 

mnogoétažnyh житлових будівель Розробка класів для архітектора, як захоплюючий, Tak і дуже složnoe.Архітектурний образ, поверховість, кількість і склад квартир, площа, конфігурація і ширина корпуса залежить від розташування земельної ділянки для його будівництва в системі міста, його навколишньої забудови і орієнтації по сторонах світу.При підготовки до проектування важливе значення має завдання інвестора.Саме він позначає площа, типи квартир і їх процентне співвідношення.Архітектурна практика показує, що самі зручні та практичні планування виходять при збільшеною до 14 м (без лоджії) ширині корпусу. Многоквартирный жилой дом. Вид со двораЦілком реально запроектувати блок-секцію габаритами 20х14 м з трьома-чотирма квартирами на поверсі, що й було виконано в багатоповерховому житловому будинку з цегли по вул.12 грудня м. Омська. Такі будівлі самі економічні для інвестора і майбутніх власників.Витрата на опалення набагато нижче, ніж в будинках стандартної 12-метрової ширини корпусу.Площа квартир при цьому становить: 1-кімнатної 43, 0 м.кв.; 2-кімнатної 62, 7 м.кв.; 3-кімнатної 85, 3 м.кв. Незначне збільшення ширини корпусу значно збільшило площі квартир, збільшивши одночасно загальна їх кількість і загальну площу.Широкий корпус значно економить територію для забудови, дозволяючи ефективно її використовувати.Тенденції до зростання поверховості в останні роки також очевидні. З'являється попит на багатоквартирні житлові будинки з квартирами економ класу.Відомі планування з такими квартирами - 80 однокімнатних квартир у 9-поверховому житловому цегляній будівлі з розмірами в плані 27х15 м в осях.«Модні» нині цегельні житлові будови з внутрішнім залізобетонним каркасом більше схожі на типові, хоча в багатьох випадках це залежить від взаєморозуміння між інвестором і архітектором.Як правило, многоквартірниение житлові будівлі з продуманою і різноманітною плануванням квартир, цікавим архітектурним рішенням, купуються охочіше, не дивлячись на ціну квадратного метра.

 

Источник: xn-----flchctanbyifjbcgkg8a8dxb7ei.xn--p1ai

Возможно, вам понравится:

Проекти каркасних будинків
Проекти каркасних будинків

У Москві заборонили будувати панельні будинки - 33LIVE.RU
З 2016 року в Москві буде будуватися переважно цегляна житло або панельне, але тільки нових серій.Чорний список .. У підмосковному уряді пояснили своє бажання відмовитися від типових "панельок" естетичними причинами."Ми більше не ..

В Алтайському краї запрацював сайт регіонального оператора Фонду капітального ремонту - Інформаційний сервер BANKFAKS
Разом з розділом темпі "Tipovye питання" може створити деякі незручності під час навігації.Як повідомив ІА «Банкфакс» представник ..


Похожие статьи:

  1. Готові Проекти Двоповерхових Цегельних Будинків
  2. Типові Проекти одноповерхова цегляна Будинків
  3. Проекти Двоповерхових Цегельних Будинків