Типові Проекти Будинків Цеглини

Середня площа будинків у селищах цієї категорії, побудованих за типовими проектами

Ноябрь 3, 2014 – 00:39

Проекти будинків від 300 кв.м
Ситуація на ринку заміської нерухомості зрозуміла: частково повторює сітуаіцію з ринком приватної нерухомості в Москві.Зараз штучно створюється "дефіцит", то породжує ажіотаж і зростання цін.Однак .. зрозуміло що нижче вони вже не стануть (як ми бачимо зараз за цінами на квартири в москві: ринок встав, але ціни втрималися).
Але на заміському ринку найбільш важливим бачиться придбання землі (!!)  
Питання: все таки чи можливо знайти гідну пропозицію в економ класі? напр., Знайти пропозиції з продажу землі, з підведеними мінімальними комунікаціями (сума до 100 тис.уе)? або гідний варіант котеджного селища?  
Відразу обмовимося: варіант "далекі дачі" в даний момент не розглядається.

 
Категорія $ 100-300 тис.

Знайти будинок в хорошому котеджному селищі за суму близько $ 100-150 тис.дуже складно. До даної цінової категорії, як правило, відносять стихійну котеджну забудову в віддалених районах (далі 50 км від МКАД) - це будинки в селах або селищах без інфраструктури.З доступних комунікацій, як правило, є електрика, газ, свердловина і каналізація (септик).Середня площа будинків у селищах цієї категорії, побудованих по типовими проектами на ділянках 8-12 соток, складає 100-120 кв.м. Найчастіше це дачне, а не індивідуальне житлове будівництво.
За даними фахівців корпорації «Інком-Нерухомість», в дачному селищі лелечих на березі Можайського водосховища є чимало цікавих пропозицій.За $ 100-120 тис. покупець отримує невеликий будиночок площею 110-120 кв.м з ділянкою близько 12 соток, що знаходиться біля в'їзду в селище. В $ 100-150 тис. вам обійдуться апартаменти в житловому заміському комплексі Vitro Village.Комплекс займає територію понад 14 га, на 38-му км на південь від Москви між Калузьким і Сімферопольським шосе, в лісовому масиві.Він знаходиться в півгодини їзди на автомобілі від МКАД.  
За ціною від $ 170 тис. продаються будинки з лісовими ділянками в селищі «Будиночок у лісі-1» на Дмитрівському шосе.За $ 180 тис. (без обробки) реально придбати будинок у селищі Білі роси, розташованому в лісовому масиві в 26 км від МКАД по Калузькому шосе або в 19 км - по Сімферопольському.В $ 140-300 тис. обійдеться покупка будинку в селищі Славенка на 63-му км по Новій Ризі.За Єгор'євському шосе будується селище Аврора (30 км), будинку в якому коштують від $ 150 тис.Невисокі ціни тут обумовлені тим, що східний напрямок Підмосков'я не користується великою популярністю.

Источник: chainv.livejournal.com

Возможно, вам понравится:

Проекти каркасних будинків
Проекти каркасних будинків

Г. Елянюшкін: «Якщо будувати по-людськи, то всі будуть задоволені» - Известия
При цьому деякі з нових об'єктів, наприклад лікарні, дитячі сади або школи, будуються рідко і не скрізь, зате житлові будинки виростають часом навіть на місцях колишніх парків і зелених зон.Природно, жителі переживають ..


Похожие статьи:

  1. Готові Проекти Будинків Цеглини Фото
  2. Проекти будинків до 100 м2 - р
  3. Недоліки будинків із цегли
  4. Проект будинку з гаражем