Проекти

Октябрь 22, 2014 – 21:02

Типові проекти найбільш надійні, так як будівництво по ним вироблялося вже неодноразово. Крім того, в типові проекти відбираються тільки найкращі екземпляри дачних будинків, з оптимальним співвідношенням ціни, якості і зручності. Плани даних будинків складаються з урахуванням розташування будівлі відносно сторін світу, розміщення вікон і дверей, зручності укладання підлогового покриття, обклеювання стін і багато чого іншого.

Вы можете быть уверены заказывая в нашей компании "iFish" продвижение сайтов Днепропетровск , наши услуги  доступны и профессиональны. Мы работаем с удовольствием и максимальным результатом для Вас.

Плани та дизайн типових будинків стандартні, ціни на відбудування стабільні, так як у міру будівництва проект не терпить змін (увага, вартість відбудови може змінитися у зв'язку із зміною цін на будматеріали!).

До даної категорії відносяться різні типи заміських будинків: від невеликих одноповерхових будиночків стандартної форми до багатоповерхових котеджів з мансардою або безліччю башточок, з гаражем (зовнішнім або внутрішнім), з басейном або сауною.

Змінені проекти будинків із цегли. Будівництво будинків за проектом замовника.

Крім типових проектів, ми здійснюємо будівництво будинків за індивідуальними проектами. До індивідуальних відносяться не тільки проекти, надані нам замовником, а й готові типові проекти, в які були внесені прості зміни. Наприклад, клієнту сподобався типовий проект, але він хотів би збільшити площу кухні на пару метрів, так як його кухонний гарнітур не поміщається уздовж робочої стіни; або клієнта дуже влаштовує проект одноповерхового будинку без каміна, але справжній камін є мрією майбутнього господаря. Ми готові переробити проектування будівлі, враховуючи побажання замовника, але вартість даної послуги розраховується окремо.

Похожие статьи:

  1. Типові Проекти Цегельних Багатоповерхових Будинків
  2. Типові Проекти одноповерхова цегляна Будинків
  3. Типові Проекти Цегельних Двоповерхових Будинків