A-101 Проект mansardoy вдома з 100м2

Январь 9, 2015 – 06:25

 
 
 
 

Проект будинку з мансардою в 100м2  
Проект малого будинку площею в 100 квадратних метрів з мансардним поверхом в сучасному стилі.Призначений для проживання до 4 осіб. Особливості планування: простора вітальня, ізольована кухня, дві великі спальні, сан.вузли на обох поверхах. Цей стометровий будинок дорівнює за вартістю споруді однокімнатній квартирі, однак в рази перевищує її за площею і має всі зручності, притаманні котеджу, включаючи просторі приміщення.Будинок за цим проектом може стати гарною альтернативою квартирі в місті.Багато наших клієнтів, які купили цей популярний проект, вже зробили правильний вибір!

 
 
ПЕРШИЙ ПОВЕРХ МАНСАРДНИЙ ПОВЕРХ
 
<Тд VALIGN = "топ" Зовнішні стіни: <Тд VALIGN = "зверху" блок + штукатурка  
Як матеріал для стін може бути використаний будь кам'яний блок: газобетон, газосилікат, пінобетон, керамзитобетон, великоформатний поризований цегла (поротерм) і багато інших.Ці матеріали взаємозамінні і всі вони підходять по теплофізичних і конструктивних властивостям для зведення малоповерхових будівель.Ми рекомендуємо використовувати матеріали, які доступні у вашому регіоні та дотримуватися технологію для кожного конкретного матеріалу.  
Фундамент: стрічковий  
Купуючи проект, ви отримуєте типовий фундамент та інструкцію про те, як його адаптувати до вашому регіону будівництва.
Стрічковий фундамент може бути замінений на фундаментну плиту, фундамент палі або на будь-який інший тип фундаменту, згідно з розрахунками.Ми можемо внести відповідні зміни в проект за невелику плату.
Перекриття: збірні залізобетонні  
У цьому проекті закладені збірні плити із залізобетону. При бажанні збірні перекриття можуть бути замінені на монолітні або на перекриття по дерев'яних балках.
Покрівля: профлист, металочерепиця або м'яка черепиця  
У проекті закладена покрівля одного з перерахованих варіантів. При будівництві покрівля може бути замінена на будь-яку іншу за бажанням клієнта.Крокви можуть бути виконані з дерева або металу.
 

Источник: houses100.ru

Возможно, вам понравится:

Проекти каркасних будинків
Проекти каркасних будинків

У Москві заборонили будувати панельні будинки - 33LIVE.RU
З 2016 року в Москві буде будуватися переважно цегляна житло або панельне, але тільки нових серій.Чорний список .. У підмосковному уряді пояснили своє бажання відмовитися від типових "панельок" естетичними причинами."Ми більше не ..

В Алтайському краї запрацював сайт регіонального оператора Фонду капітального ремонту - Інформаційний сервер BANKFAKS
Разом з розділом темпі "Tipovye питання" може створити деякі незручності під час навігації.Як повідомив ІА «Банкфакс» представник ..

Похожие статьи:

  1. Замовити Проект Кирпичного Будинки
  2. Термін служби цегляного будинку
  3. Проводка в цегляному будинку
  4. Утеплення цегляного будинку
  5. Фундамент для цегляного будинку