Архітектура Белгорода.Тіповие проекти будинків

Декабрь 26, 2017 – 11:05

Архитектура Белгорода архітектура місто Білгород, якщо rassmatrivat ній, як архітектури малих provincialnogo міста, досить різноманітні і цікаві.Звичайно не секрет, що в місті існують райони забудови де використані типові проекти будинків - панельні та цегляні п'ятиповерхівки «хрущовки», які зі зрозумілих причин не витримують жодної сучасної критики пропонованої до житлових і громадських споруд м.Бєлгорода. Багато в чому ці будинки вирішили проблему існувала в СРСР з розселення жителів великої країни в післявоєнний час і ми не можемо заперечувати їх користі.Але минув час, на дворі нове століття і перед архітекторами стоять абсолютно нові завдання - завдання зробити сучасну архітектуру не тільки корисною і довговічною, а й естетично привабливою, вдало формує архітектурно-художнє середовище міста, його вигляд.Місто Білгород - один з найбільш динамічно розвиваються міст ЦФО.У статистиці свідчить про розвиток міста одне з головних місць займає зростання темпу будівництва в обласному центрі.З'явилися нові якісні райони міста в межах вулиць Єсеніна та Будьонного, мікрорайон «Новий», «Равлик», «Південно-Західний», «Новосадовий».Пріоритетним є напрямок будівництва великих бізнес-центрів, що відрізняються яскравою сучасною архітектурою, в якій застосовані нові оздоблювальні матеріали, вітражні скління, металеві конструкції, нова опалубочная конструктивна схема будівництва будівель і споруд.Прикладом таких центрів може послужити БЦ «Монблан» на вул. Кн. Трубецького, БЦ «Слов'янський» на Свято-Троїцькому бульварі, «Володимирський» на Харківській горі міста.

 

Перспективна забудова міста здійснюється згідно прийнятого проекту генерального плану м.Бєлгорода, розробленого архітекторами та інженерами Санкт-Петербурга.Генплан містить у собі систему розвитку обласного центру аж до 2020 року.У ньому позначені зони багатоповерхової забудови передбачає частковий або повний знос «старого житла», зони ІЖС, паркові та рекреаційні зони.Ознайомитися з ним ви можете на нашому сайті. Справжньою окрасою міста, додають йому індивідуальність і стиль стали контактні скульптурні композиції на центральних вулицях міста, малі архітектурні форми, впорядковані алеї та міські парки.У місті постійно діє програма з благоустрою дворових територій міста.Архітектура Бєлгорода динамічно розвивається, що знаходить відображення у формуванні міського середовища, в рівні і якості життя населення.Місто Білгород, так само як і місто Старий Оскол, Новий Оскол і місто Губкін, стали привабливі для переїзду мешканців з інших регіонів Росії, зростання інвестицій у капітальне будівництво збільшується з кожним роком.

Источник: www.belarch.ru

Возможно, вам понравится:

Проекти каркасних будинків
Проекти каркасних будинків

У Москві заборонили будувати панельні будинки - 33LIVE.RU
З 2016 року в Москві буде будуватися переважно цегляна житло або панельне, але тільки нових серій.Чорний список .. У підмосковному уряді пояснили своє бажання відмовитися від типових "панельок" естетичними причинами."Ми більше не ..

В Алтайському краї запрацював сайт регіонального оператора Фонду капітального ремонту - Інформаційний сервер BANKFAKS
Разом з розділом темпі "Tipovye питання" може створити деякі незручності під час навігації.Як повідомив ІА «Банкфакс» представник ..

Похожие статьи:

  1. Проект п'ятиповерхового цегляного житлового будинку
  2. Проект дев'ятиповерхового цегляного будинку
  3. Нові Проекти одноповерхова цегляна Будинків
  4. Проекти 1 поверхового цегляного Будинків
  5. Проект двоповерхового цегляного Будинку 9х12