Правила

Октябрь 9, 2014 – 14:50

Невід'ємним етапом проведення будівельних робіт є топозйомка ділянки. Вона являє складання топографічного плану місцевості, призначеної під забудову. Послуги надають організації, що здійснюють діяльність у сфері інженерно-геодезичних вишукувань.

Огромный выбор различных матрасов – одна из выгодных особенностей нашего магазина, вы без всякого труда сможете подобрать и купить матрас в Харькове , достаточно посетить наш интернет магазина E-matras - это отличный выбор продукции высочайшего качества для вашего комфорта и здоровья.

Результатом робіт є інформація про просторове розташування об'єктів та рельєфі місцевості. Особливу цінність представляє план з нанесеними на нього підземними комунікаціями, прихованими поверхнею землі: трубопроводами, тунелями, кабелями та ін., Так як саме він відіграє визначальну роль на етапі проведення проектних робіт.

За законом на території, обтяженої газопроводом, водопроводом, лініями електропередач, будувати категорично забороняється. Це значить, що, не дивлячись на встановлене право власності на землю, забудувати можна буде тільки необтяжених територію.

Деякі власники заспокоюють себе, вважаючи, що якщо при обробці землі не зустріли жодної труби, то нанесений на генплан водовід носить лише міфічний характер і нічого спільного з їх ділянкою не має. Однак ця думка помилкова.

Мало того, що глибина закладки водоводу може становити до трьох метрів в глибину, так в зону обтяження, крім місця залягання труби, може входити ще й 10-метрова охоронювана зона по обидва боки водоводу. Та й сам водовід - не звичайна водопровідна труба, а може досягати в діаметрі до 3-4 метрів і навіть більше.

Те ж саме відноситься до газопроводів і лініях електропередач. Все це накладає на власника ділянки додаткову відповідальність, так як при проектуванні потрібно буде передбачити все в найдрібніших деталях і зі знанням справи. Інакше, в найостанніший момент може виявитися, що якомусь з намічених до будівництва об'єктів, просто не знайдеться місця на ділянці.

Похожие статьи:

  1. Як дешево побудувати будинок
  2. Утеплення цегляного будинку
  3. Проводка в цегляному будинку
  4. Підготовка стін до фарбування