Вибір фундаменту для будівництва будинку

Июнь 3, 2015 – 20:10

Быстрые и качественные услуги предоставляет визажист киев по самым доступным ценам.

Вибір фундаменту для будівництва будинку залежить від кількох факторів:
1. Від особливостей Вашої ділянки: ухили, складу грунтів, близькості грунтових вод
2. Від матеріалів, які будуть використані при будівництві Вашого будинку;
3. Від архітектурних рішень проекту;
4. Від Вашого бажання підвалу.

Задумавши будівництво будинку Ви обязательсно зіткнетеся з даними вибором. Будівельні норми і правила суворо регламентують можливі способи будівництва, надаючи Вам вибір фундаменту безпосередньо для Вашої ділянки, з усіма його особливостями, враховуючи матеріали, архітектуру будинку.

Фундаменти бувають:
Стрічковий
Стовпчастий / пальовий
Ж / б плита

У всіх цих варіантах є свої плюси і мінуси. Одні фундаменти дешевше, інші надійніше і довговічніше, треті не скрізь можна робити без додаткових заходів, четвертий дорожче взимку, а п'ятим пору року не має значення і т.д.

Розбиратися у всьому цьому Вам - займе час, а правильно співвіднести, бажаний результат будівництва, з необхідними для цього діями - ще більш складне завдання. Тому, щоб уникнути зайвих витрат (Заощадити грошей) на надмірно міцний фундамент і в той же час не помилитися з необхідною міцністю конструкції краще звернутися до професіоналів.

Стрічковий фундамент

Якщо планується будівництво заміського будинку з погребом або цокольним поверхом, то переважно вибрати саме стрічковий фундамент. Дана конструкція зводиться так, щоб в точності були виконані всі контури несучих стін.

Збірні стрічкові конструкції можна зводити за любої погоди, оскільки будівельні блоки стійкі до перепадів температури. Однак додатково буде потрібно провести гідроізоляцію в місцях стикування блоків. Даний тип фундаменту стане відмінним варіантом для зведення малоповерхових котеджів.

Монолітні стрічкові конструкції виробляються за допомогою безперервної арматурної смуги. Вона встановлюється безпосередньо в опалубці, куди потім заливається залізобетон. Теплоізоляція досягається за рахунок використання керамзиту або пінопласту.


Дані конструкції успішно застосовуються в будівництві котеджів складної конфігурації, а також легких дерев'яних будинків нетипової форми.
Стовпчастий фундамент

Даний вид конструкції підійде для зведення каркасних і дерев'яних будинків, а також будівель, де не передбачається пристрій підвалів і погребів. Обумовлено це тим, що стовпчастий фундамент не здатний витримувати важкі стіни, оскільки це може привести до його деформації.

Крім того, сучасний заміський будинок зі стовпчастим типом фундаменту повинен будуватися тільки на стійких грунтах. В іншому випадку будова може покоситися або зміститися.
Фундамент плитного типу

Плитний фундамент - ідеальний варіант для будівництва заміського будинку. Дана конструкція має гарну несучу здатність, неподвержена локальним деформацій ґрунтів, може іспользоватьсяв якості чорного статі.

Технічні показники плиткового фундаменту дозволяють зводити його на складних грунтах, в зонах сильного промерзання і наявності пучинистих явищ.

Похожие статьи:

  1. Вибір матеріалів для будівництва будинку
  2. Яку цеглу вибрати для будівництва будинку?
  3. Вибираємо технологію будівництва будинку