Вибір проекту будинку, підготовка до будівництва

Июль 23, 2015 – 08:52

Підготовчий етап будівництва будинку - один з найважливіших. У цей час вирішують цілий ряд проблем - який земельну ділянку вибрати, як отримати дозвіл на будівництво, чи потрібно проводити аналіз грунту і ліквідацію старих дерев і рослинності.

Мы предлагаем Вам зимний сад из дерева, который будет радовать вас зимой своей зеленью.

З особливою увагою треба поставитися до вирішення питань про підготовку всієї необхідної документації на ведення будівництва, крім того, підготувати їх з урахуванням останніх змін в будівельному законодавстві.

Який проект будинку обрати?
Жити у великому замку чи затишному гніздечку, скільки кімнат розмістити на одному або двох, трьох поверхах будинку? Всі ці питання вирішуються на етапі проектування або під час вибору готового проекту будинку. Порадьтеся зі своєю сім'єю, дізнайтеся більше про їхні звички та вподобання, і можливо тоді ви зможете точно визначити, чого потребують ваші близькі. Враховуючи свої фінансові можливості, розподіліть фінанси залежно від сфери їх застосування: будинок, ландшафт, хоз.прістройкі.

При дизайні будинку уникайте монотонності, однак не прагнете зробити його екстравагантним. Для створення цілісного інтер'єру ключові моменти, аксесуари, кольори повинні повторюватися у всіх приміщеннях. Наприклад, дитячу, спальню батьків, санвузли для дорослих і дітей можна об'єднати за допомогою однакового матеріалу для покриття підлоги, а також схожими відтінками кольору стін - бежевим, світло-лолосевим, персиковим.

У будь-якому стилі дотримуйтеся законів гармонії і композиції. Якщо ви самі не в змозі визначити правильність оформлення, попросіть фахівців провести створення дизайну інтер'єру.

Вирішуючи питання про вибір проекту, не прагнете створювати великий будинок. Формуйте кількість поверхів і приміщень виходячи з потреб, інакше додатково кількість кімнат, які в подальшому не будуть використовуватися, потягнуть за собою не тільки матеріальний збиток на ремонт і проведення комунікацій, а й на опалення. Пам'ятайте, що уникаючи складних рішень в інтер'єрі вам вдасться швидше закінчити будівництво. Дотримуйтесь простим принципом - ванна - гігієнічна, кухня - зручна, спальня - затишна, вітальня - представницька, передпокій - привітна і світла.


Зупиніть свій вибір на одній з прямокутних форм будинку. Квадрат, як відомо, має найменшу площу зовнішніх стін, а от будинок у формі прямокутного паралелепіпеда буде легкий в плануванні і розміщенні кімнат.

Розміщуючи кімнати в будинку - забудьте про моду, дотримуйтесь функціональним призначенням кімнат, розташовуючи їх у зручному порядку відносно один одного. Необхідно звернути увагу також на вид з вікна. Для цього попередньо зонується ділянку і визначитеся, де буде розташовуватися водойму, а де - високі дерева, які в майбутньому можуть давати тінь.

Розташовуйте підсобні приміщення під одним дахом з будинком. Це дозволить не тільки заощадити на електриці та опаленні, а й дозволить займатися прибиранням, пранням, ремонтувати автомобіль в будь-яку погоду. Не зайвим також буде розміщення пральні, гаража, комори в цокольному поверсі.

Найбільш зручним цей варіант стане для власників багаторівневого складного по ландшафту ділянки. Крім того, фахівці рекомендують орієнтувати господарські приміщення на північ, а житлові на південь так, щоб у цих кімнатах сонце затримувалося не менше 4 годин на день.

Похожие статьи:

  1. Проекти будинків з підвалом для будівництва дачі
  2. Варіанти стін будинку з цегли при будівництві
  3. Вибираємо гарну ділянку для будівництва
  4. Варіанти стін будинку з цегли при будівництві