Вибираємо проект цегляного будинку. Як не зробити помилку?

Июль 21, 2015 – 09:36

Плануючи побудувати заміський котедж або приватний будинок з цегли, Ви, як потенційний забудовник, повинні бути готові до вирішення цілого ряду життєво важливих питань. Один з них - це вибір проекту. Є три основні варіанти вирішення даного питання:
Скласти проект будинку самостійно, проте для цього необхідно не тільки величезне бажання, а й певні знання.

В нашем магазине есть в наличии монтажная пена по самой выгодной цене.

Переглянути типові проекти заміських будинків із цегли, які Вам пропонують будівельні компанії. Як правило, каталоги таких проектів досить великі, тому Ви напевно зможете знайти найбільш оптимальний варіант.
Замовити складання індивідуального проекту у професійного архітектора. Даний варіант хороший тим, що в такому випадку цегляний будинок буде повністю відповідати Вашим уявленням про комфорт, красу і естетичності. Але є одне «але» - індивідуальні проекти будинків з цегли коштують набагато дорожче, ніж типові, а значить загальні витрати на будівництво житла значно збільшаться.
Як показує практика, більшість потенційних забудовників віддають перевагу типовими проектами будинків, котеджів і дач. Однак і в даному випадку, вибір конкретного будинку - справа не з легких. Поглядаючи каталог цегляних будинків, Ви повинні розуміти, що до даного питання слід підходити більш ніж відповідально. Тут немає місця поспіху і не обдуманим рішенням. Отже, перш ніж прийняти остаточне рішення, зверніть увагу на наступні моменти:
Чи можливо побудувати будинок за обраним проектом на ділянці наявної у Вас землі. Для того щоб визначити це, необхідно запросити фахівців, які проведуть геологічні вишукування. Тільки грунтуючись на отриманих в ході досліджень даних, можна остаточно визначатися з поверховістю будівлі, з глибиною закладки фундаменту і т.д. Пам'ятайте, будинок повинен бути не тільки красивим і просторим, але і безпечним.
Чи відповідають пропорції Вашого будинку з розміром виділеної під будівництво ділянки. Наприклад, всі проекти одноповерхових будинків із цегли припускають наявність великих площ, адже крім самого будинку, у Вашому дворі має бути місце для відпочинку, сад, квітник і т.д. Не варто забувати і про норми розташування житлового будівлі на ділянці, згідно з якими відстань між сусідніми будинками має бути не менше 6 метрів.
чи вистачить обраних Вами «квадратних» метрів на всіх членів Вашої родини. При цьому не варто забувати, що надалі у Вас можуть з'явитися діти, онуки або родичі, які також будуть проживати в цьому будинку. Подумайте, чи відповідає внутрішнє планування будинку Вашим уявленням про зручність і комфорт.

Розглядаючи проекти дачних будинків із цегли, зверніть увагу на систему опалення, яка запропонована у проекті. Можливо, вона не буде відповідати реальності, особливо якщо селище не газифікований. У таких випадках необхідно внести відповідні корективи в проект, адже, як відомо, одна з основних проблем цегляних будівель - це сирість у разі недостатнього прогріву приміщень.
Ну і, звичайно ж, один з найбільш важливих факторів, що грають роль при виборі проекту, це Ваше фінансове становище. Звузьте коло запропонованих Вам варіантів до тих проектів, які Вам по кишені - так буде набагато простіше і швидше.
Наостанок хочеться зазначити, що будинок - це, як правило, місце проживання всієї родини. Саме тому переглядати типові проекти будинків, котеджів з цегли необхідно всією сім'єю. Тільки в такому випадку Ваш цегляний будинок стане справжнім родовим маєтком, в якому завжди горітиме той самий «сімейне вогнище».

Похожие статьи:

  1. Зовнішня обробка цегляного будинку - важливий момент
  2. Проект цегляного будинку з Мансардою
  3. Проект цегляного будинку з Дерев'яною Мансардою
  4. Будівництво цегляних будинків без проблем під ключ
  5. Фундамент для цегляного будинку своїми руками
  6. Зовнішня обробка цегляного будинку - важливий момент