Вибираємо секс-іграшку для неї

Декабрь 21, 2016 – 06:05

Найголовніше при покупці еротичного подарка- це думати про бажання подруги. Погодьтеся, адже найчастіше відбувається так, що чоловік дарує дружині щось, що їй абсолютно непотрібно, але дуже потрібне йому. Вудка, інструменти-е то його мрії і бажання. Кращий подарунок для дівчини-той, побачивши якого у неї будуть світитися очі і бажання швидше випробувати, а не той, після якого ви отримаєте ляпас по вашому самовдоволеному особі.

Сделайте свою интимную жизнь яркой, банана секс шоп предлагает широкий ассортимент секс игрушек на любой вкус.

Отже, перший пункт в інструкції по вибору секс- подарунка для дівчини: не завжди те, що здається вам спокусливим, сексуальним і збудливим, виявиться таким для вашої подруги. Адже це подарунок для неї. Якщо ви сомневаетесь- краще запитайте у неї. Найкраще уточнити, що подобається, ніж потім спостерігати сумні очі.

Якщо ж це все-таки сюрприз / подарунок, то можна почати нічого не означає розмову про секс-іграшки, без всяких подробиць. Також можна ненароком відкрити інтернет сайт секшопа і разом з нею перегорнути кілька сторінок. Обов'язково спостерігайте за її реакцією. Якщо при вигляді секс-іграшки у вигляді милого дельфінчика або кролика у неї загоряються очі, то сміливо купуйте іграшку такого плану і будьте впевнені, їй сподобається такий еротичний подарунок. Якщо ж при слові «вібратор» вона приходить в жах, то відразу слід відкинути іграшки з таких категорій. Підберіть щось нейтральне, вагінальні кульки, еротична білизна або косметику для еротичного масажу. Ці товари не настільки лякають, а навпаки, налаштовують на романтичну ніч.


Як тільки дівчина дала вам знак своїми палаючими очима, переходимо до другого пункту. Вам потрібно визначити, наскільки ваша дама розкута і готова до нових пригод в ліжку. Тут мова йде про розміри вібратора і фалоімітатори. Пам'ятайте, що наша мета порушити дівчину, а не налякати. Якщо це її перший досвід використання інтимної іграшки, то потрібно почати з малого. Не потрібно її бентежити величезним дилдо, від цього і вам стане не до душі. Ось коли ви точно зрозумієте, що вона зацікавилася вже зовсім несромнимі розмірами, слід ризикнути і купити дилдо XXL.

Скільки дівчат- стільки і іграшок. Яка ваша подруга? Що їй подобається? Скромниця вона або ненаситна в ліжку? Якщо ви добре її знаєте, то без праці виберете саме те, що їй потрібно.

Для стильних дівчат, любительок всяких дівчачих штучок підійдуть секс-іграшки середні, яскравого кольору, і, як правило, прикрашені стразиками або блискітками. Якщо ваша дама скромниця, то можна її «завести» за допомогою кліторальних стимуляторів. Якщо потрібна ще більш стримана модель, то слід звернути увагу на віброяйце і кульки, а також моделі вібраторів м незвичайним дизайном, помади або черв'ячка, наприклад. З першого погляду вона відразу і не зрозуміє, що до чого, поки не заведе його, ну а він в свою чергу буде заводить її. Також для будь-якої дівчини стане відмінним подаком інтимні масла і свічки для еротичного масажу. Тут скромний вечір перетвориться в інтимний, плавно перетікає в ніч пристрасті!

Похожие статьи:

  1. Вибираємо в друзі щура
  2. Вибираємо сімейний автомобіль
  3. Вибираємо в друзі щура
  4. Вибираємо збройовий сейф
  5. Вибираємо пакети правильно