Проекти

Октябрь 22, 2014 – 17:14

Будь-який власник ділянки - не має значення, як він йому дістався - в будь-якому випадку в майбутньому захоче поставити на ній будинок. У кого-то думки про заміської дачі, де він з родиною відпочиватиме влітку і час від часу приїжджати туди взимку, а хтось - про будинок, в якому він буде жити постійно.

Наша компания «Interior-VIP» не приемлет шаблоны, для нас каждый новый проект является новым оригинальным решением. Мы сделаем профессиональный дизайн интерьера ,  воплотим Вашу мечту в реальность.

І першим етапом при будівництві є отримання дозвіл на нього. Воно потрібне для підтвердження того, що особа правильно розташовує свій майбутній будинок з бруса на земельній ділянці. Іншими словами, даний документ гарантує дотримання національних, регіональних і місцевих будівельних норм. У цьому матеріалі подано короткі відомості про те, як отримати дозвіл на будівництво житлового будинку на власній ділянці.

В деяких випадках, можна подумати, що ви можете впоратися без даного документа. І це часто справедливо. Але в цьому випадку, однак, якщо вас піймають, ви заплатите чималу ціну аж до знесення будинку за свій рахунок.

Категорично забороняється видавати дані дозволу, якщо відсутні правила землекористування і забудови (ПЗЗ).

Документ отримують у відповідному органі місцевого самоврядування.

Не слухайте тих, хто твердить про відсутність необхідності отримувати вищеназваний акт. Так, права на будинок на ділянці під ІЖС або ЛПХ до 1 березня 2015 можна узаконити і без нього, а також без дозволу на введення в експлуатацію. Але сам цей документ, який дає забудовникові право побудувати будинок, досі необхідний. За будівництво без нього законом накладається на порушника адміністративна відповідальність.

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА БУДІВНИЦТВО БУДИНКУ

Тому, хто хоче побудувати будинок не більш ніж з трьома поверхами, для отримання дозволу на будівництво будинку потрібні такі документи:

правовстановлюючий документ на землю;

містобудівний план;

приблизна схема розташування майбутнього будинку.

Другий документ слід отримати в місцевій адміністрації. Як правило, особі видають список того, що йому потрібно зібрати для оформлення плану, наприклад, технічні умови на світло, газ, воду і каналізацію. Насправді забудовник збирати нічого не зобов'язаний. В його обов'язки входить лише написання заяви про видачу містобудівного плану, а всі інші документи повинна збирати сама адміністрація району.

Після отримання плану особа повинна докласти до нього все інше і знову ж віднести все в місцеву адміністрацію, і через 10 днів дозвіл у нього на руках.

При цьому якщо попередній власник ділянки вже отримував вищеназване дозвіл, і 10 років ще не минуло з того моменту, то новому власнику знову отримувати його немає необхідності, так як воно не має прив'язаності до певної особи, а діє відносно землі в цілому.

Похожие статьи:

  1. Вибір матеріалів для будівництва будинку
  2. Яка ділянка вибрати під будівництво будинку?
  3. Вибираємо технологію будівництва будинку
  4. Яку цеглу вибрати для будівництва будинку?