Проекти

Декабрь 26, 2017 – 11:05

Кожен вид будівельних матеріалів має свої особливості, що обов'язково позначиться на бані. Одним з найбільш бажаних матеріалів був і залишається цегла.

Мы подарим Вам мгновения наслаждения и почувствуйте гармонию души и тела, ведь где, как не здесь баня краснопресненская  можно достичь полного расслабления. Отдыхайте вместе с нами.

Проекти бань з верандою і барбекюКаждий вид будівельних матеріалів має свої особливості, що обов'язково позначиться на бані. Одним з найбільш бажаних матеріалів був і залишається цегла. Серед його особливостей відрізняється довговічність, але і досить великі витрати. Багато будують дерев'яні лазні, оскільки вони мають гарний теплозахист і створюють здоровий мікроклімат, але до будівельних робіт потрібно підключати теслі.

Як побудувати лазню своїми руками з цегли. Зазвичай цегла вибирається в якості основного матеріалу для будівництва лазні в тому випадку, якщо намічається масштабний проект. В питанні про те, як побудувати лазню з цегли є чимало нюансів, упустивши які можна не отримати того, чого очікували. Так, наприклад, при кладці цегли можна забувати про повітрянихпросторах, які потрібно залишати в спеціально відведених місцях майбутньої лазні.

Оздоблення сауни шамотним цеглою

Якість цегли повинно бути на найвищому рівні і як б не була велика спокуса використовувати цеглу б / у, баню потрібно будувати з нового матеріалу. Першим етапом підготовки до будівництва цегляної лазні стає підрахунок необхідної кількості цегли. І тут без докладного креслення не обійтися. Тільки розрахувавши точно, ви зможете приготувати стільки матеріалу, скільки вам знадобиться і в питанні про те, як правильно побудувати лазню проблеми нестачі матеріалу не виникне і заощадити на будівництві.

Отже, будуємо цегляну лазню:

Заливка фундаменту. Для цього необхідно вирити траншею на 5 см більше ширини кладки. Якщо лазня буде прилягати до збудованого житлу, то необхідно прив'язати новий фундамент для цегляної лазні до старого.

Цегляна кладка. Щоб знизити теплопровідні властивості, краще вибирати цеглини з порожнечами і використовувати утеплювачі для цегельних лазень. Виконувати кладку необхідно в дві цеглини, а перегородки в половину.

Цегляна перегородка в лазні. Визначте точне місце розташування внутрішньої стіни, відзначте на зовнішніх стінах. Щоб забезпечити міцну прив'язку перегородки із зовнішніми стінами, видовбати отвори в половину цегли, а потім починайте зчеплення перегородки із стінами.

Вікна і кватирки. Перед кладкою визначте, де ви хочете зробити віконце або кватирку. Під час укладання цегли запасіться парою міцних дерев'яних дощок для перекладин.

Оздоблення сауни шамотним кірпічемКірпічная кладка

Як правильно утеплити цегляну лазню

Хороших будівельників на світі чимало, кожен з них пропонує свій професійний спосіб утеплення лазні, а вже як утеплити цегляну лазню вам - вирішуйте самі:

Утеплення стін цегляної лазні за допомогою плитних утеплювачів.

Утеплення цегляної лазні керамзитом, тирсою, піском.

Спеціальні утеплювачі для цегельних лазень.

Утеплення за допомогою вагонки і склотканини.

Фольга, пінопласт.

Проект лазні з басейном з кірпічаУтепленіе цегляної лазні зсередини просто необхідно, інакше ви ризикуєте побудувати холодне приміщення, непридатне для парилки. Як правильно утеплити цегляну лазню, який спосіб утеплення вибрати - залежить від умов будівництва і наявних під рукою інструментів. Будівельні матеріали на сьогоднішній день мають не дуже оптимальні цін, тому тут потрібно виходити з власних можливостей.

Гідроізоляція цегляних стін

Оздоблення цегляної лазні

Останнім кроком у будівництві лазні є внутрішня обробка цегляної лазні. Варто дуже відповідально підійти до цього питання, щоб лазня не стояла «самотньо» тільки тому, що всередині знаходитися вам просто не подобається.

Проекти цегляних бань у великій кількості є в Інтернеті, але варто звернути увагу не тільки на зовнішній вигляд лазні і оздоблення в передбаннику і самій лазні, але і на вартість і використані матеріали для будівництва. Звичайно, обробка цегляної лазні має велике значення, оскільки від цього залежить рівень комфорту.

Тому будівництво цегляної лазні не варто починати, поки ви остаточно не визначитеся, яку обробку ви б хотіли зробити. Якщо ви сумніваєтеся у власних силах, то варто звернутися за порадою до фахівців, а може навіть і найняти будівельну бригаду.

Проект лазні з басейном з кірпічаМногіе будівельні компанії пропонують лазні під ключ. Цегляна лазня під ключ - це виконання будівельних робіт по готовому дизайнерським проектом. Тобто, вам надається можливість вибрати по картинці проект вподобаної лазні, наприклад, проект цегляної лазні з басейном, і бригада може починати будівельний процес.

За бажанням в проекті можна щось змінити за власним смаком. Дизайнери від компанії запропонують вам чимало готових варіантів, серед яких вам напевно сподобається що-небудь. Стиль виконання внутрішньої обробки може бути різним. Можна навіть зробити баню під старовинну російську з різними аксесуарами, наприклад, висячими на стінах віниками, дерев'яними картинами і берестом. В передбанник можна вбудувати міні-бар, адже відвідування лазні у росіян громадян асоціюється з холодним пивом або квасом та іншими прохолодними напоями.

Похожие статьи:

  1. Цегляний будинок своїми руками
  2. Побудувати будинок з цегли
  3. Шиємо фартух для кухні своїми руками
  4. Як оновити дизайн кімнати ефективно
  5. Етапи будівництва будинків із цегли.