Етапи будівництва

Ноябрь 16, 2014 – 13:03

Практично кожен мріє про свій будинок. Але, залежно від достатку, одні йдуть до своєї мрії роками, а інші отримують бажане відразу. Якщо матеріальні можливості дозволяють, то найкращим варіантом придбання приватного будинку можна назвати купівлю готових будинків і котеджів в добре облаштованих районах неподалік від міста, із зручним під'їздом і муніципальним транспортом.

Наш интернет магазин предлагает Вам широкий ассортимент леса аренда харьков по доступным ценам. Мы дорожим своей репутацией и своим клиентам предлагаем только самое лучшее и качественное.

Готові будинки котеджі

Готові будинки і котеджі дають певні переваги для потенційних покупців, у порівнянні з самостійною забудовою або придбанням недобудованого будинку. А саме:

швидке вселення в будинок, відразу ж після здійснення угоди,

фіксовані витрати на купівлю та утримання житла,

наявність всіх комунікацій та інфраструктури району,

наявність усіх необхідних на будівництво документів,

економія часу, зусиль, нервів на самостійне будівництво.

Але, враховуючи недостатній контроль у сфері індивідуального будівництва, часте порушення будівельних нормативів на етапі будівництва, особливо будинків, призначених для продажу, покупка готового приватного будинку та котеджу несе певні ризики. За зовнішнім благоліпністю може ховатися безліч недоліків, які виявляються при подальшій експлуатації будинку:

недостатнє утеплення будинку з цегли і погана вентиляція, які позначаються на непомірно високих комунальних платежах,

освіту деформацій і тріщин в несучій конструкції, що знижують строки експлуатації будинку та вимагають реконструкції фундаменту,

недостатня гідроізоляція фундаменту, даху, що роблять мікроклімат в приміщенні несприятливим, а стіни будівлі неміцними,

зміщення точки роси на шар теплоізоляційного матеріалу і, як результат, високі теплові втрати,

недостатня потужність каналізаційної системи, що вимагає реконструкції.

Як вибрати готові проекти котеджів заміських будинків

готові проекти будинків і котеджів Щоб правильно вибрати готові проекти котеджів заміських будинків, необхідно зібрати докладну інформацію про об'єкт нерухомості і з'ясувати кілька питань. Перш за все, слід з'ясувати наступне:

коли, ким, з якою метою будувався будинок і чому він продається,

яка глибина фундаменту, товщина стін, утеплювача, матеріали, з яких будувався будинок,

чи є причини для занепокоєння з боку сусідів, району проживання, умов проживання,

якщо житло вторинне, то необхідно з'ясувати в єдиному кадастр нерухомості хто б його господарем, тобто, історію будинку (якщо власники довго не затримувалися, то це може викликати підозри) і хто є його господарем на даний момент, добудовувався або перебудовувався будинок,

з'ясувати які умови чекають господарів при проживанні в районі (як ходить чи міський транспорт, чи є великі магістралі, який стан доріг очікується в осінньо-зимовий період, чи справно працюють централізовані системи комунікацій подача електрики, газу, води),

чи є в районі промислові об'єкти, об'єкти, що представляють небезпеку для екології місцевості.

Чим більше інформації збере потенційний покупець про об'єкт, тим більше ймовірність, що він зробить правильний вибір. Заміські готові котеджі будинки, куплені з розумом і зі знанням питання будуть тільки радувати своїх власників.

Заміські готові котеджі будинку. План на готові проекти будинків і котеджів

Заміські готові котеджі будинку настільки різноманітні, що важко зорієнтуватися у виборі, тому слід для себе скласти узагальнений план потенційного придбання. Все, що стосується будинку, можна скласти таким чином:

загальна площа будинку з цегли та земельної ділянки (від і до),

з чого побудована коробка будинку і чим виконана фасадна обробка,

поверховість,

кількість кімнат,

наявність гаража, підвалу, літньої кухні, господарських будівель,

вид водопостачання (централізоване чи індивідуальне), каналізації (централізована, септик), опалення (газове, пічне, конвекційне),

цінові рамки, які будуть влаштовувати,

Дуже часто покупці звертають увагу на екологічні та естетичні умови місцевості, враховують розу вітрів (щоб пил з траси не летіла на ділянку), ландшафт, схил ділянки, ландшафтний дизайн земельного наділу. Головне для себе розставити пріоритети - що буде важливіше, наприклад, вартість або картинка навколо. Готові проекти будинків і котеджів будуть коштувати значно дорожче, якщо розташовані поблизу від міста в місцях з гарною сучасною інфраструктурою, поблизу водойм, мальовничих місць.

Ціни готові будинки котеджі. Як правильно укласти угоду?

готові проекти котеджів заміських будинків Ціни на готові будинки і котеджі, вірніше на квадратний метр житлової площі, можуть значно відрізнятися. На ціновий рівень, в першу чергу, впливають такі чинники:

віддаленість від міської межі,

давність споруди,

якість будівлі,

оснащеність комунікація і різними інженерними мережами,

попит,

розмір і доглянутість земельного наділу,

терміновість продажу,

екологічні характеристики місцевості.

Щоб не помилитися з ціною і правильно укласти договір, бажано проводити операцію через велику і надійну ріелторську або консалтингову компанію. В такому питанні завжди треба радитися з професіоналами, тим більше, що якщо покупець далекий від будівництва і домоволодіння і робить таке придбання вперше. Досвідчений ріелтер підкаже, яка ринкова вартість будь-якого об'єкта нерухомості і дасть прогноз на майбутнє, вкаже на недоліки.

У такій компанії зазвичай надають повні юридичні консультації з будь-яких питань купівлі житлової нерухомості, супроводжують будь-які операції і операції з нерухомістю і допомагають уникнути або вирішити спірні питання. Юридичний супровід угоди - це запорука впевненості в майбутньому вашого будинку і вашого гаманця. Головне, щоб фірма, що надає послуги, користувалася хорошою репутацією у вашому місті, мала юридичну адресу та власний офіс. Тоді домовласника чекає передбачуваність і стабільність в питаннях домоволодіння.

Похожие статьи:

  1. Типові проекти заміських будинків - що вибрати?
  2. Як вибрати мед і правильно зберігати
  3. Як вибрати стабілізатор напруги для дачі
  4. Проекти компактних будинків і котеджів