Як вибрати сейф

Февраль 27, 2016 – 16:11

Різноманітність сейфів
Тут ми трохи покривимо душею. Насправді різновидів сейфів дуже-дуже багато - вони поділяються залежно від призначення, ступеня захисту, цілей застосування. Але, загалом і в цілому, розділити сейфи можна на два основних типи - це зламостійкі та вогнетривкі сейфи. І той самий половинчастий тип, який ми відбили в підзаголовку - це гібридні сейфи.

Если Вы ищете сейф для офиса, на сайте http://vivato.com.ua/ofisnyie-seyfyi/ представлен выбор качественных и надежных офисных сейфов.

Розглянемо кожен з цих типів, а заодно і подумаємо, потрібен він для будинку або для офісу. Все ж завдання в першому і другому випадку вирішуються різні. Якщо коротко, то зламостійкі сейфи в першу чергу захищають від прямого злому різними інструментами. Вогнестійкі сейфи захищені набагато гірше від силового впливу, зате чудово захищають від полум'я. А гібридні сейфи, крім високої вартості, виділяються тим, що поєднують як зламостійкі, так і вогнестійкі властивості.

Взломостiйкiсть сейфiв
Всім відома аксіома, що зламати можна все. Це відомо не тільки простим обивателям і зловмисникам, але і виробникам сейфів. Можливо, вас здивує, але завданням взломостойкой сейфа є не стовідсотковий захист цінностей, а створення таких умов, щоб зловмисник тричі подумав, перш ніж взятися за дриль або кувалду. Справа в тому, щоб зламати добре захищений сейф, потрібно не тільки довго повозитися, але і гарненько пошуміти. І швидше за все не тільки сусіди, але і міліція зацікавиться, а хто це так бадьоро орудує відбійним молотком і дрилем о першій годині ночі в житловому будинку. Так що зловмисникам доводиться застосовувати малошумні або безшумні інструменти. Але такі інструменти найчастіше не можуть впоратися з захисними спорудами сейфа. Виходить, що завдання виконане - цінності збережені.

Взломостiйкi сейфи, в основному, влаштовані схоже. Зовнішня частина стінок представлена двох або трьох міліметрової сталлю з легуючими добавками, які підсилюють в'язкість і міцність металу. Під зовнішнім шаром стали знаходиться прошарок із залізобетону, а вже за ним внутрішній захист представлена знову ж сталевим листом. Виходить, щоб стали доступними цінності сейфа, зловмисникові доведеться використовувати кілька знарядь злому і при цьому провозитися кілька годин. Логічно припустити, що такої кількості часу у зломщика не буде.

Взломостiйкi сейфи досить часто жорстко монтують до підлоги спеціальними скобами, щоб залізні ящики не могли банально винести через вікно. Також досить популярні рішення, які вбудовуються в стіни. Варто відразу ж розповісти про золоте правило сейфа - «його вартість повинна бути не менше, ніж одна десята від вартості зберігаються в сейфі цінностей». Тільки тоді можна бути впевненим, що сейф витримає всі випробування.

Вогнестійкі сейфи
Другий клас сейфів дуже специфічний. Захист від злому майже повністю проігнорована, зате зроблений акцент на захисті від вогню. Основне завдання такого сейфа - будь-що-будь захистити паперові цінності, твори мистецтва, паперові гроші, бізнес документи, акції від впливу високих температур.

Конструктивно вогнестійкий сейф є шарувату структуру. Зовнішня стінка виготовлена з тугоплавких сортів стали, прошарком служить вогнетривкий бетон, а також азбестове волокно. Внутрішня стінка представлена знову ж цільними листами стали. Така конструкція забезпечує захист від надвисоких температур протягом декількох годин. Навіть якщо почнеться пожежа, і сейф буде в епіцентрі - все одно можна бути впевненим, що годину або два він витримає. А за цей час тільки самі ледачі пожежники не зможуть загасити пожежу.

Досить хорошим рішенням є встановити такий сейф в стіну. Бетон стіни зможе додатково захистити від лютого полум'я.

Але як ми вже згадували, зламати такий сейф дуже просто. Тому і покупка такого рішення виправдана тільки в тому випадку, якщо ви більше боїтеся загоряння, ніж крадіжки.


Гібридні сейфи
Гібридні сейфи показують властивості, як зломостійких сейфів, так і вогнестійких. Але розплачуються за це не тільки дуже великою вагою, а й часом просто астрономічними цінами. Матеріали, що використовуються в них набагато дорожче тих, що можна зустріти в конструкції зломостійких або вогнестійких сейфів. Звичайно ж, якщо ви хочете спати спокійно і знати, що ваші цінності захищені від усього на світі - починаючи від Фантомаса, закінчуючи падінням Місяця на Землю - то вам варто звернути увагу саме на цей тип сейфів. Але доведеться витратити при покупці немаленьку суму грошей. Хоча як часто кажуть - «спокій варто будь-яких грошей». А гібридні сейфи якраз і створені для того, щоб створювати реальне спокій, а не його ілюзію. Гібридні сейфи гарні ще й тим, що виглядають настільки переконливо, що мало який грабіжник вирішиться з ними повозитися.

Несподівана допомога
Навіть знаючи досконально класифікацію, все одно важко зробити вибір. Не дарма заголовок нашої статті звучить так - «між трьох вогнів». І компроміс навряд чи можливий. З одного боку хочеться захистити від злому. З іншого боку ніхто б не відмовився заодно захистити і від вогню - все ж пожежа часом спалахує дуже раптово і найчастіше не на часі. А з третього боку не хочеться витрачати надто вже багато грошей на залізний ящик.

Щоб все ж зважитися на покупку і зробити остаточний вибір, можна звернутися до консультанта по телефону в тій фірмі, де ви вирішили придбати сейф. А можна зробити ще простіше - зайти на сайт магазину Комсейф і вибрати там online помічника. Щоб не блукати в пітьмі, можна відразу пройти за прямим посиланням на інтерфейс інтерактивного помічника. Завдяки продуманій системі питань, онлайн-консультант з легкістю підбере вам ряд сейфів, серед яких ви зможе вибрати модель, яка підходить Вам, як за ціною, так і по дизайну. Не варто економити на безпеці. Цілком можливо, що витратна покупка зараз зможе зберегти вам велику суму в майбутньому, якщо хтось випадково помилиться дверима або вікном, а потім не менш випадково полізе в Ваш сейф, щоб порахувати ваші гроші.

Похожие статьи:

  1. Гумова фарба
  2. Цегляний фасад
  3. Як вибрати Піноплекс?