Який матеріал вибрати для будівництва дачі

Июнь 9, 2015 – 12:50

У літній час багато людей віддають більшу перевагу заміським дачах, ніж багатоквартирних будинків. Хтось зводить дерев'яні або цегляні будівлі, а хтось віддає перевагу будівництво дачі з газобетону. Щоб зрозуміти, в чому різниця тих і інших будівель, необхідно розглянути кожен варіант.

Надежный и качественный балкон под ключ от профессионалов, по самым выгодным ценам.

Будівництво дачі з газобетону

На сьогодні будівництво дачі з газобетону має найбільший попит. Газобетонні блоки всередині мають порожнисту структуру, завдяки чому матеріал при порівняно великому обсязі має малу вагу.

Дачі з газобетонних блоків надійні, теплі, мають відмінну звуко- і теплоізоляцію і не схильні до гниття. Крім того, на зведення такої будівлі потрібна мінімальна кількість часу і робочої сили. Завдяки легкості газобетону, можна зводити багатоповерхові будови, що не переживаючи про виникнення тріщин та інших проблем.

Будівництво дачних будинків з газобетону, в порівнянні з цегляною спорудою, обійдеться набагато дешевше. Один газобетонний блок замінює кілька цеглин, які мають більш високу вартість.
Будівництво дерев'яної дачі

Сучасне будівництво дерев'яної дачі проводиться швидко і не вимагає великих вкладень. Дерев'яні будови теплі, мають відносно великий термін служби і створюють приємний мікроклімат в приміщеннях.

Незважаючи на те, що будівництво дачних будинків з дерева не приносить особливих проблем, такий будинок має кілька вагомих мінусів. Оскільки деревина часто схильна до виникнення цвілевих процесів, перед будівництвом потрібно спеціальна обробка.

Крім того, кожні кілька років стіни дерев'яної будови також вимагають просочення спеціальними антигрибковими засобами, а також препаратами для захисту від дрібних шкідників і комах.

Ще один мінус - низька вологостійкість. З часом деревина, вбираючи вологу, починає розбухати, що може призвести до різних проблем. Для їх усунення найчастіше застосовуються гідрофобні склади.
Будівництво цегляної дачі

Найчастіше будівництво цегляної дачі займає багато часу, проте даний недолік перекривається явними перевагами. Будинки з цегли довговічні, мають відмінну теплоізоляцію, не схильні до гниття і виникненню корозійних процесів.


Однак цегляні будівлі мають високу собівартість, оскільки вимагають великих витрат при виробництві будівельних робіт. Стіни такого будинку мають досить велику вагу, тому для його зведення необхідний важкий і міцний фундамент. Але завдяки міцності фундаменту, дачні будинки з цегли практично ніколи не дають тріщин при усадці.

Цегла гігроскопічний, тому цегляна будівля потрібна систематично опалювати, щоб уникнути появи вогкості і підвищеної вологості в приміщеннях.

Будь будматеріал має плюси і мінуси, і кожна людина робить вибір залежно від своїх уподобань і вимог. Однак, щоб будівництво дачних будинків дало очікуваний результат, необхідно не тільки серйозно підійти до вибору основного будматеріалу. Головне - правильно організований процес роботи і дотримання вимог, позначених нормативною документацією.

Похожие статьи:

  1. Проекти будинків з підвалом для будівництва дачі
  2. Вибір матеріалів для будівництва будинку
  3. Яка ділянка вибрати під будівництво будинку?
  4. Яку цеглу вибрати для будівництва будинку?